Maandag 12/04/2021

Deelnemerslijst Kuurne-Brussel-Kuurne

null Beeld BELGA
Beeld BELGA

De definitieve deelnemerslijst voor Kuurne-Brussel-Kuurne van zondag:
Omega Pharma-Quick-Step
1. Mark Cavendish (GBr); 2. Iljo Keisse; 3.Zdenek Stybar (Tsj); 4. Niki Terpstra (Ned); 5. Martin Velits (Svk); 6. Nikolas Maes; 7. Gert Steegmans; 8. Guillaume Van Keirsbulck

Sky Team
11. Edvald Boasson Hagen (Nor); 12. Geraint Thomas (GBr); 13. Bernhard Eisel (Oos); 14. Ian Stannard (GBr); 15. Chris Sutton (Aus); 16. Gabriel Rasch (Nor); 17. Luke Rowe (GBr); 18. Salvatore Puccio (Ita)

Lotto-Belisol
21. André Greipel (Dui); 22. Jürgen Roelandts; 23. Gaetan Bille; 24. Vincente Reynes (Spa); 25. Jens Debusschere; 26. Marcel Sieberg (Dui); 27. Greg Henderson (NZl); 28. Frederik Willems

Katusha
31. Luca Paolini (Ita); 32. Gatis Smukulis (Let); 33. Alexandr Kristoff (Nor); 34. Alexander Porsev (Rus); 35. Aleksandr Kuschynski (WRu); 36. Alexey Tsatevich (Rus); 37. Marco Haller (Oos); 38. Viatcheslav Kuznetsov

Blanco Team
41. Sep Vanmarcke; 42. Maarten Tjallingii (Ned); 43. X; 44. Robert Wagner (Dui); 45. Paul Martens (Dui); 46. Maarten Wynants; 47. Rick Flens (Ned); 48. Moreno Hofland (Ned)

Garmin-Sharp
51. Tyler Farrar (VSt); 52. Nick Nuyens; 53. Johan Vansummeren; 54. Andreas Klier (Dui); 55. Jack Bauer (Aus); 56. Jacob Rathe (Nor); 57. Ramunas Navardauskas (Lit); 58. Sebastien Rosseler

Orica-GreenEdge
61. Jens Keukeleire; 62. Svein Tuft (Can); 63. Baden Cooke (Aus); 64. Leigh Howard (Aus); 65. Michael Matthews (Aus); 66. Mitch Docker (Aus); 67. Samuel Bewley (NZl); 68. Beppu Fumiyuki (Jap)

Lampre-Merida
71. Filippo Pozzato (Ita); 72. Mattia Cattaneo (Ita); 73. Elia Favelli (Ita); 74. Davide Cimolai (Ita); 75. Manuele Mori (Ita); 76. Andrea Palini (Ita); 77. Luca Wachermann (Ita); 78. Massimo Graziato (Ita)

BMC Racing Team
81. Greg Van Avermaet; 82. Taylor Phinney (VSt); 83. Daniel Oss (Ita); 84. Manuel Quinziato (Ita); 85. Adam Blythe (GBr); 86. Michael Schär (Zwi); 87. Danilo Wyss (Zwi); 88. Klaas Lodewyck

AG2R-La Mondiale
91. Yauheni Hutarovich (WRu); 92. Davide Appollonio (Ita); 93. Gediminas Bagdonas (Lit); 94. Manuel Belletti (Ita); 95. Steve Chainel (Fra); 96. Hugo Houle (GBr); 97. Sebastien Minard (Fra); 98. Anthony Ravard (Fra)

Vacansoleil-DCM
101. Juan Antonio Flecha (Spa); 102. Grega Bole (Slo); 103. Willem Wauters; 104. Kenny van Hummel (Ned); 105. Wesley Kreder (Ned); 106. Wouter Mol (Ned); 107. Mirko Selvaggi (Ita); 108. Boy van Poppel (Ned)

Vini Fantini-Selle Italia
111. Rafael Andriato (Ita); 112. Alessandro Proni (Ita); 113. Oscar Gatto (Ita); 114. Roberto De Patro (Ita); 115. Mauro Finetto (Ita); 116. Kevin Hulsmans; 117. Luigi Miletta (Ita); 118. X

FDJ
121. Arnaud Demare (Fra); 122. William Bonnet (Fra); 123. David Boucher (Fra); 124. Johan Le Bon (Fra); 125. Geoffrey Soupe (Fra); 126. Matthieu Ladagnous (Fra); 127. Mickael Delage (Fra); 128. Dominique Rollin (Can)

Accent.jobs-Wanty
131. Danilo Napolitano (Ita); 132. Stefan van Dijk (Ned); 133. Jempy Drucker (Lux); 134. Andy Cappelle; 135. James Vanlandschoot; 136. Roy Jans; 137. Benjamin Verraes; 138. Steven Caethoven

Europcar
141. Björn Thurau (Dui); 142. Jerome Cousin (Fra); 143. Sebastien Chavanel (Fra); 144. Damien Gaudin (Fra); 145. Vincent Jérôme (Fra); 146. Morgan Lamoissin (Fra); 147. Yohann Gene (Fra); 148. Sebastien Turgot (Fra)

IAM Cycling
151. Marco Bandiera (Ita); 152. Kristof Goddaert; 153. Sebastien Hinault (Fra); 154. Reto Hollenstein (Zwi); 155. Heinrich Haussler (Aus); 156. Aleksesjs Saramotins (Let); 157. Pirmin Lang (Zwi); 158. Matteo Pelucchi (Ita)

Sojasun
161. Jimmy Engoulvent (Fra); 162. Rony Martias (Fra); 163. Maxime Daniel (Fra); 164. Christophe Laborie (Fra); 165. Cyril Lemoine (Fra); 166. Jean-Lou Paiani (Fra); 167. Evaldas Siskevicius (Lit); 168. X

Topsport Vlaanderen-Bâloise
171. Eliot Lietaer; 172. Yves Lampaert; 173. Pieter Jacobs; 174. Stijn Neirynck; 175. Arthur Vanoverberghe; 176. Jari Salomein; 177. Michael Van Staeyen; 178. Sven Vandousselaere

Ventilair-Seria
181. Joeri Calleeuw; 182. Timothy Dupont; 183. Jeroen Lepla; 184. Francesco Van Coppernolle; 185. Kevin Van Hoovels; 186. Frederiek Vandewiele; 187. Evert Vandromme; 188.
Emiel Wastyn

Cofidis
191. Nico Sijmens; 192. Julien Fouchard (Fra); 193. Jan Ghyselinck; 194. Arnaud Labbe (Fra); 195. Egoitz Garcia (Spa); 196. Romain Zingle; 197. Adrien Petit (Fra); 198. Florent Barle (Fra)

Argos-Shimano
201. Tom Veelers (Ned); 202. William Clarke (Aus); 203. Roy Curvers (Ned); 204. Bert De Backer; 205. Albert Timmer (Ned); 206. Luca Mezgec (Slo); 207. Niklas Arndt (Dui); 208. Tom Stamsnijder (Ned)

Crelan-Euphony
211. Kevin Peeters; 212. Gilles Devillers; 213. Kevin Claeys; 214. Maxime Vantomme; 215. Joeri Stallaert; 216. Klaas Sys; 217. Kurt Hovelynck; 218. Koen Barbe

Champion System
221. Bobbie Traksel (Ned); 222. Wu Kin san (HKG); 223. Tng Wang Yip (HKG); 224. Clinton Avery (NZl); 225. Matt Brammeier (Ier); 226. Mart Ojavee (Est); 227. Matthias Friedemann (Dui); 228. Ryan Roth (Can)

AN Post-Chainreaction
231. Niko Eeckhout; 232. Steven Van Vooren; 233. Alphonse Vermote; 234. Nicolas Vereecken; 235. Laurent Van den Bak; 236. Niels Wytinck; 237. Ronan McLaughlin (Ier); 238. Wout Franssen

Team 3M
241. Michael Vingerling (Ned); 242. Kess Heytens; 243. Jimmy Janssens; 244. Timothy Stevens; 245. Mike Terpstra (Ned); 246. Timothy Vangheel; 247. Joren Segers; 248. Wouter Wippert (Ned)

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234