Woensdag 21/08/2019

Update

Deelnemerslijst E3-Prijs

Definitieve deelnemerslijst van de E3-Prijs Vlaanderen Harelbeke (1.BC) van morgen:

Quick Step-Innergetic: 1. Tom Boonen; 2. Wouter Weylandt; 3. Wilfried Cretskens; 4. Steven de Jongh (Ned); 5. Stijn Devolder; 6. Kevin Hulsmans; 7. Gert Steegmans; 8. Matteo Tosatto (Ita).

Silence-Lotto: 11. Greg Van Avermaet; 12. Wim De Vocht; 14. Leif Hoste; 15. Jurgen Roelandts; 16. Wim Vansevenant; 17. Roy Sentjens; 18. Maarten Tjallingii (Ned); 19. Gorik Gardeyn.

Team CSC: 21. Kurt-Asle Arvesen (Noo); 22. Lars Ytting Bak (Den); 23. Matti Breschel (Den); 24. Fabian Cancellara (Zwi); 25. Allan Johansen (Den); 26. Stuart O'Grady (Aus); 27. Marcus Ljungqvist (Zwe); 28. Anders Lund (Den).

Saunier Duval: 31. Raul Alarcon Garcia (Spa); 32. Raivis Belohvosciks (Let); 33. Lucia Pagliarini Mendoca (Bra); 34. Eros Capecchi (Ita); 35. Ermanno Capelli (Ita); 36. Aurelien Passeron (Fra)); 37. Denis Flahaut (Fra); 38. Angel Gomez Gomez (Spa).

Ag2r: 41. Renaud Dion (Fra); 42. Martin Elmiger (Zwi); 43. Lloyd Mondory (Fra); 44. Laurent Mangel (Fra); 45. Stephane Poulhies (Fra); 46. Cedric Pineau (Fra); 48. Stijn Vandenbergh.

Bouygues Telecom: 51. Arnaud Labbe (Fra); 52. Erki Putsep (Est); 53. Aurelien Clerc (Zwi); 54. Yohann Gene (Fra); 55. Sebastien Turgot (Fra); 56. Thomas Voeckler (Fra); 57. Alexandre Pichot (Fra); 58. Franck Renier (Fra).

Cofidis: 61. Alexandre Blain (Fra); 62. Herve Duclos-Lassalle (Fra); 63. Mathieu Heijboer (Ned); 64. Frank Hoj (Den); 65. Rik Verbrugghe; 66. Jean-Eudes Demaret (Fra); 67. Staf Scheirlinckx; 68. Tristan Valentin (Fra).

Credit Agricole: 71. Nicolas Roche (Ier); 72. Jimmy Engoulvent (Fra); 73. Sebastien Hinault (Fra); 74. Jeremy Hunt (GBr); 75. Thor Hushovd (Noo); 76. Cyril Lemoine (Fra); 77. Gabriel Rasch (Noo); 78. Yannick Talabardon (Fra).

Francaise des Jeux: 81. Mickael Delage (Fra); 82. Arnaud Gerard (Fra); 83. Frederic Guesdon (Fra); 84. Gianni Meersman; 85. Christophe Mengin (Fra); 86. Francis Mourey (Fra); 87. Yohann Offredo (Fra)

Gerolsteiner: 91. Thomas Fothen (Dui); 92. Oscar Gatto (Ita); 93. Heinrich Haussler (Dui); 94. Sven Krauss (Dui); 95. Sebastian Lang (Dui); 96. Stephan Schreck (Dui); 98. Carlo Westphal (Dui).

High Road: 101. Bernhard Eisel (Oos); 103. Andre Greipel (Dui); 104. Roger Hammond (GBr); 105. Servais Knaven (Ned); 106. Andreas Klier (Dui); 107. Vicente Reynes Mimo (Spa); 108. Marcel Sieberg (Dui).

Team Milram: 111. Markus Eichler (Dui); 112. Ralf Grabsch (Dui); 113. Christian Knees (Dui); 114. Martin Muller (Dui); 115. Fabio Sabatini (Ita); 116. Niki Terpstra (Ned); 117. Martin Velits (Slo); 118. Erik Zabel (Dui).

Liquigas: 121. Maciej Bodnar (Pol); 122. Alberto Curtolo (Ita); 123. Mauro Da Dalto (Ita); 124. Murilo Antonio Fischer (Bra); 125. Enrico Franzoi (Ita); 126. Aleksandr Kuschynski (WRu); 127. Filippo Pozzato (Ita); 128. Manuel Quinziato (Ita).

Team Lampre: 131. Fabio Baldato (Ita); 132. Alessandro Ballan (Ita); 133. Marco Bandiera (Ita); 134. Paolo Fornaciari (Ita); 135. Simon Spilak (Slo); 136. Massimiliano Mori (Ita); 137. Christian Murro (Ita).

Team Astana: 141. Koen de Kort (Ned); 142. Rene Haselbacher (Oos); 143. Serguei Ivanov (Rus); 144. Aaron Kemps (Aus); 145. Dmitriy Myravyev (Kaz); 146. Gregory Rast (Zwi); 147. Michael Schar (Zwi); 148. Tomas Vaitkus (Lit).

Rabobank: 151. Marc De Maar (Ned); 152. Juan Antonio Flecha (Spa); 153. Oscar Freire Gomez (Spa); 154. Bram Tankink (Ned); 155. Pedro Horrillo Munoz (Spa); 156. Sebastian Langeveld (Ned); 157. Gerben Lowik (Ned); 158. Joost Posthuma (Ned).

Volksbank: 161. Josef Benetseder (Oos); 162. Pascal Hungerbuhler (Zwi); 163. Alexander Egger (Oos; 164. Philipp Ludescher (Oos); 165. Daniel Musiol (Dui); 166. Olaf Pollack (Dui); 167. Peter Presslauer (Oos); 168. Rene Weissinger (Dui).

Landbouwkrediet: 171. Frederic Amorison; 172. David Boucher (Fra); 173. Andy Cappelle; 174. Bert De Waele; 175. Jan Kuyckx; 176. Filip Meirhaeghe; 177. Tom Steels; 178. Nico Sijmens.

Topsport Vlaanderen: 181. Koen Barbe; 182. Niko Eeckhout; 183. Kristof Goddaert; 184. Maarten Neyens; 185. Frederick Nolf; 186. Kristof Vandewalle; 187. Pieter Vanspeybrouck; 188. Evert Verbist.

PSK Whirlpool: 191. Rene Andrle (Tsj); 192. Radek Becka (Tsj); 193. Tomas Buchacek (Tsj); 194. Frantisek Kloucek (Tsj); 195. Vojtech Dlouhy (Tsj); 196. Stanislav Kozubek (Tsj); 197. Patrick Keller (Dui); 198. Andre Schulze (Dui).

Mitsubishi-Jartazi: 201. Vytautas Kapuas (Lit); 202. Guennadi Mikhailov (Rus); 203. Stefan Van Dijk (Ned); 204. Geert Omloop; 205. Janek Tombak (Est); 206. Jarno Van Mingeroet; 207. Allan Davis (Aus); 208. James Vanlandschoot.

Team Barloworld: 211. Diego Caccia (Ita); 212. Enrico Gasparotto (Ita); 213. Baden Cooke (Aus); 214. Robert Hunter (ZAf); 215. Daryl Impey (ZAf); 216. Paolo Longo Borghini (Ita); 217. Hugo Sabido (Por); 218. Carlo Scognamiglio (Ita).

Skil-Shimano: 221. Ji Cheng (Chi); 222. Roy Curvers (Ned); 223. Maarten den Bakker (Ned); 224. David Deroo (Fra); 225. Floris Goesinnen (Ned); 226. Yusuke Hatanaka (Jap); 227. Tom Veelers (Ned); 228. Robert Wagner (Dui).

Cycle-Collstrop: 231. Bas Giling (Ned); 232. Michal Golas (Pol); 233. Sergey Lagutin (Oez); 234. David Kopp (Dui); 235. Lucas Persson (Zwe); 236. Mirko Selvaggi (Ita); 237. Matthe Pronk (Ned); 238. Steffen Wesemann (Zwi).

Willems Veranda: 241. Dieter Cappelle; 242. Sjef De Wilde; 243. Kristof De Zutter; 244. Stijn Ennekens; 245. Stijn Hoornaert; 246. Kenny Van Braeckel; 247. Max van Heeswijk (Ned); 248. Jurgen Van Loocke. (belga/ka)

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
© 2019 MEDIALAAN nv - alle rechten voorbehouden