David Arquette en Courteney Cox gaan dan toch scheiden
David Arquette heeft, twee jaar na zijn breuk met Courteney Cox, de echtscheiding aangevraagd. De acteur diende vorige week vrijdag de echtscheidingsdocumenten in bij een rechtbank in Los Angeles. Als reden gaf hij 'onverzoenbare meningverschillen' op. Arquette vraagt gedeeld hoederecht over zijn dochtertje Coco, die morgen acht jaar wordt. Hij vraagt geen partneralimentatie en neemt geen advocaat onder de arm.
Arquette en Cox zouden vandaag precies dertien jaar getrouwd geweest zijn. Volgens entertainmentwebsite TMZ.com tekende David de echtscheidingspapieren in maart, wat betekent dat hij meer dan drie maanden heeft gewacht om de stap te zetten.
Het voormalige koppel leerde elkaar in 1995 op de set van de eerste 'Scream' kennen en trouwde in 1999. In oktober 2010 kwam er een einde aan hun liefdessprookje. De acteurs beslisten toen om uit elkaar te gaan, maar om voorlopig niet te scheiden.
Beste vrienden
David en de voormalige 'Friends'-ster bleven de beste vrienden. Courteney en dochtertje Coco zaten vorig jaar zelfs in de zaal toen David deelnam aan 'Dancing With The Stars'.
Het duo werd vorig jaar nog door Howard Stern geïnterviewd, waar David vertelde dat hij hun relatie graag een tweede kans wilde geven. Het was Courteney die dat plan helemaal niet zag zitten: "We zullen altijd een familie blijven, of we nu samen zijn of niet."
Toch bleef Arquette niet lang bij de pakken zitten: hij knoopte al snel een relatie aan met tv-presentatrice Christina McLarty terwijl Courteney al twee jaar vrijgezel is.