Vrijdag 28/02/2020

Update

Dakar 2011: Uitslag zesde etappe en stand

Beeld AP

De uitslag van, en de stand na, de zesde etappe in de Dakar-rally, vrijdag over 456 kilometer van Iquique naar Arica (Chili). Zolang niet alle deelnemers de finish bereikt hebben, blijven er wijzigingen mogelijk.

Auto's:
1. Carlos Sainz/Lucas Cruz (Spa/Volkswagen) 456 km in 4u53:53
2. Nasser Al-Attiyah/Timo Gottschalk (Qat/Dui/Volswagen) op 0:09
3. Giniel de Villiers/Dirk Von Zitzewitz (ZAf/Dui/Volkswagen) 9:49
4. Mark Miller/Ralph Pitchford (VSt/ZAf/Volkswagen) 9:50
5. Stéphane Peterhansel/Jean-Paul Cottret (Fra/BMW) 12:25
6. Krzysztof Holowczyc/Jean-Marc Fortin (Pol/Bel/BMW) 25:26
7. Guerlain Chicherit/Michel Perin (Fra/Mini BMW) 28:34
8. Orlando Terranova/Filipe Palmeiro (Arg/Por/BMW) 38:55
9. Guilherme Spinelli/Youssef Haddad (Bra/Mitsubishi) 44:22
10. Ricardo Leal Dos Santos/Paulo Fiuza (Por/BMW) 48:49
...
54. Koen Wauters/Tom De Leeuw (Bel/Toyota) 7u39:21
71. Peter Merceij/Katrien Boussier (Ned/Bel/Desert Warrior) 12u40:51

Nog niet in de uitslag:
Pascal Feryn/Christophe Guille (Bel/Toyota)
Alain Leplat/Arnaud Dubrisay (Bel/Fra/Bowler)

Stand:
1. Carlos Sainz/Lucas Cruz (Spa/Volkswagen) in 20u39:41
2. Nasser Al-Attiyah/Timo Gottschalk (Qat/Dui/Volswagen) op 2:42
3. Stéphane Peterhansel/Jean-Paul Cottret (Fra/BMW) 14:51
4. Giniel de Villiers/Dirk Von Zitzewitz (ZAf/Dui/Volkswagen) 31:09
5. Krzysztof Holowczyc/Jean-Marc Fortin (Pol/Bel/BMW) 1u13:19
6. Mark Miller/Ralph Pitchford (VSt/ZAf/Volkswagen) 1u35:53
7. Orlando Terranova/Filipe Palmeiro (Arg/Por/BMW) 1u37:54
8. Guilherme Spinelli/Youssef Haddad (Bra/Mitsubishi) 2u17:56
9. Guerlain Chicherit/Michel Perin (Fra/Mini BMW) 2u45:25
10. Christian Lavieille/Jean-Michel Polato (Fra/Nissan) 3u07:54
...
50. Koen Wauters/Tom De Leeuw (Bel/Toyota) 19u51:41
63. Peter Merceij/Katrien Boussier (Ned/Bel/Desert Warrior) 28u50:06

Motorrijders:
1. Helder Rodrigues (Por/Yamaha) de 456 km in 5u36:17
2. Cyril Despres (Fra/KTM) op 3:04
3. Ruben Faria (Por/KTM) 3:10
4. Marc Coma (Spa/KTM) 4:30
5. Stefan Svitko (Slk/KTM) 7:17
6. Francisco Lopez (Chl/Aprilia) 8:10
7. Ivan Jakes (Slk/KTM) 8:42
8. Jordi Viladoms (Spa/Yamaha) 9:37
9. Pal Ullevalseter (Noo/KTM) 12:35
10. Frans Verhoeven (Ned/BMW) 16:25
...
34. Frank Verhoestraete (Bel/Aprilia) 1u15:33
84. Simon Tampaxis (Bel/Sherco) 3u21:23
109. Christophe Geoffroy (Bel/Honda) 5u06:35

Nog niet in de uitslag:
Ennio Cucurachi (Bel/Ita/KTM)

Opgave: Eric Palante (Bel/Honda)

Stand:
1. Marc Coma (Spa/KTM) in 22u40:20
2. Cyril Despres (Fra/KTM) op 8:48
3. Francisco Lopez (Chl/Aprilia) 22:12
4. Helder Rodrigues (Por/Yamaha) 27:35
5. Ruben Faria (Por/KTM) 33:54
6. Jordi Viladoms (Spa/Yamaha) 49:30
7. Jonah Street (VSt/Yamaha) 57:36
8. Frans Verhoeven (Ned/BMW) 1u01:50
9. Juan Pedrero Garcia (Spa/KTM) 1u02:13
10. Stefan Svitko (Slk/KTM) 1u09:20
...
30. Frank Verhoestraete (Bel/Aprilia) 4u11:18
81. Simon Tampaxis (Bel/Sherco) 11u31:06
108. Christophe Geoffroy (Bel/Honda) 16u18:43

Vrachtwagens:
1. Ales Loprais/Milan Holan/Josef Kalina (Tsj/Tatra) in 6u00:37
2. Firdaus Kabirov/Aydar Belayev/Andrey Mokeev (Rus/Kamaz) op 3:55
3. Vladimir Chagin/Sergey Savostin/Ildar Shaysultanov (Rus/Kamaz) 9:39
4. Eduard Nikolaev/Viatcheslav Mizyukaev/Vladimir Rybakov (Rus/Kamaz) 27:03
5. Ilgizar Mardeev/Vladimir Demyanenko/Ayrat Mardeev (Rus/Kamaz) 54:49
...
9. Marcel van Vliet/Serge Bruynkens/Bernard der Kinderen (Ned/Bel/Ned/MAN) 1u57:18
15. Martin Van den Brink/Martien Hol/Peter Willemsen (Ned/Ned/Bel/Ginaf) 3u25:09
20. Frits Van Eerd/Charly Gotlib/Peter Vervoort (Ned/Bel/Ned/Daf) 4u28:22
21. Hugo Duisters/Yvo Geusens/Marcel Van Melis (Bel/Iveco) 5u22:30
22. Paul Verheyden/Thijs Daandels/Dirk Christiaan Zegers (Bel/Ned/Ned/Daf) 6u51:20

Nog niet in de uitslag:
Dieter Depping/Dirk Van Obbergen/Torsten Goldberg (Dui/Bel/Dui/MAN)
François Verbist/Jurgen Damen/Milko Laukamp (Bel/Bel/Dui/MAN)
Chen Ho Huang/Huang Ko Hsiao/Roland Hoebeke (Tai/Tai/Bel/Renault)

Stand:
1. Firdaus Kabirov/Aydar Belayev/Andrey Mokeev (Rus/Kamaz) in 23u43:40
2. Vladimir Chagin/Sergey Savostin/Ildar Shaysultanov (Rus/Kamaz) op 19:20
3. Ales Loprais/Milan Holan/Josef Kalina (Tsj/Tatra) 21:25
4. Eduard Nikolaev/Viatcheslav Mizyukaev/Vladimir Rybakov (Rus/Kamaz) 1u26:18
5. Ilgizar Mardeev/Vladimir Demyanenko/Ayrat Mardeev (Rus/Kamaz) 2u40:25
...
8. Marcel van Vliet/Serge Bruynkens/Bernard der Kinderen (Ned/Bel/Ned/MAN) 5u08:40
12. Martin Van den Brink/Martien Hol/Peter Willemsen (Ned/Ned/Bel/Ginaf) 8u40:10
16. Frits Van Eerd/Charly Gotlib/Peter Vervoort (Ned/Bel/Ned/Daf) 10u06:53
21. Paul Verheyden/Thijs Daandels/Dirk Christiaan Zegers (Bel/Ned/Ned/Daf) 12u38:34
27. Hugo Duisters/Yvo Geusens/Marcel Van Melis (Bel/Iveco) 18u42:52 (13u00)

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234