Donderdag 29/10/2020

CONCERT VAN DE WEEKALICIA KEYS dinsdag in Vorst Nationaal

Les Nuits Botanique BETH ORTON + TERRY CALLIER

Woensdag 18 september, 20:00

Botanique Brussel (02/218.37.32)

Les Nuits Botanique

16 HORSEPOWER + HAWKSLEY

WORKMAN + MARC A.

HUYGHENS

Donderdag 19 september, 20:00

Koninklijk Circus Brussel (02/218.37.32)

Les Nuits Botanique

ZEBDA + PITCHO

uitverkocht!

Donderdag 19 september, 20:00

Botanique Brussel (02/218.37.32)

Bunk-Tek

Q-Hey + Trish Van Eynde

+ Bjorn dB vs Tomaz

+ Marco Bailey + Chris

Liebing + Sven Väth

Vrijdag 20 september, 21:00

ex-Militaire Basis Glabbeek (O476/83.89.82)

Les Nuits Botanique

LEE HAZLEWOOD & BAND feat.

members HIGH LLAMAS

+ LAMBCHOP

Vrijdag 20 september, 20:00

Koninklijk Circus Brussel (02/218.37.32)

SUPERSUCKERS + the queers + backdraft

Vrijdag 20 september, 19:30

Lintfabriek Kontich (03/457.87.59)

OMAR perry + deep culcha band + sista a.lea + the bubblegum girls + mandinka productions (the golden throne)

Vrijdag 20 september, 20:00

VK Brussel (02/414.29.07)

AVRIL

VRIJDAG 20 SEPTEMBER, 20:00

De Kreun Kortrijk-Bissegem (056/64.47.94)

µ-ZIQ + KOSMIK KOMMANDO +

YOGO ONOMOTOBOK + SPACID

Zaterdag 21 september, 22:00

Westhove Moorslede (09/233.14.07)

ORANGE BLACK + DE PORTABLES

Zaterdag 21 september, 21:00

Cahier de Brouillon Hoogstraten (03/314.32.64)

Les Nuits Botanique

TRANS AM + BOBBY CONN KARAOKE SHOW + RADIAN + HOWE GELB + FREAKWATER

+ THE NATIONAL TRUST

Zondag 22 september, 17:00

Botanique Brussel (02/218.37.32)

A RUSS MEYER EXTRAVAGANZA

TURA SATANA + HAJI + LORI WILLIAMS + REEF RIDER + GOGO GIRLS

ZONDAG 22 SEPTEMBER, 19:00

Hof Ter Lo Antwerpen (03/457.87.59)

Les Nuits Botanique

TORTOISE + The Sea & cake

Zondag 22 september, 22:00

Koninklijk Circus Brussel (02/218.37.32)

recyclart festival

The Apemen + El guapo stuntteam + the fucking canaries + dj drop massacre

zondag 22 september, 20:00

Station Kapellekerk Brussel (02/502.57.34)

JACK JOHNSON

Maandag 23 september, 20:30

AB Club Brussel (02/548.24.24)

KRAFTWERK

Maandag 23 september, 20:00

Vooruit Gent (0900/260.60)

ALICIA KEYS

Dinsdag 24 september, 20:00

Vorst Nationaal Brussel (0900/260.60)

HITCH + NO MORE LIES + AMEN-RA

dinsdag 24 september, 20:00

De Kreun Kortrijk-Bissegem (056/37.06.44)

JIM ROSE CIRCUS

+ PURPLELOID

Woensdag 25 september, 20:30

Vooruit Gent (0900/260.60)

Les Nuits Botanique

ALEC EMPIRE + ECHOBOY + MOBIIL

Woensdag 25 september, 20:00

Botanique Brussel (02/218.37.32)

JAGUAR

DONDERDAG 26 SEPTEMBER, 22:00

VUB KultuurKaffee Brussel (02/629.23.26)

Les Nuits Botanique

BADLY DRAWN BOY

Donderdag 26 september, 20:00

Koninklijk Circus Brussel (02/218.37.32)

ZAP MAMA DJ PROJECT + KREWCIAL

Donderdag 26 september, 21:00

De Centrale Gent (09/223.22.27)

city queens roadshow

tlp & dors + killa tactics

vrijdag 27 september, 21:00

N9 Eeklo (09/377.93.94)

Virus B-23 + Stuurbaard Bakkebaard

VRIjDAG 27 SEPTEMBER

Nijdrop Opwijk (052/35.61.65)

PINETOP 7 + SCOTT TUMA

Vrijdag 27 september, 20:00

4 AD Diksmuide (051/50.48.94)

HipHopFestival

CHIENS DE PAILLE + CNN +

DOUBLE IMPACT + T - RORO +

DE GEEST + MO TRIBE + PURE

CULT + HVN + WEERWRAAK +

EMPEDOCLES + ADN-KLAN +

PSY-CLAUSE + KOBO-KLAN

Zaterdag 28 september, 19:00

Park ter Walle Menen (056/51.11.01)

Les Nuits Botanique

ZAP MAMA DJ PROJECT

Zaterdag 28 september, 20:00

Koninklijk Circus Brussel (02/218.37.32)

HARDCORE FESTIVAL

LENGTH OF TIME + NEGATE + bloodshot + CRAZY ABOUT SILENCE + STAKE + BACKBONES + WELKIN + DEAFENING SKY

ZATERDAG 28 SEPTEMBER, 15:00

Magasin 4 Brussel (02/223.34.74)

THE PHANTOM LIMBS + HITCH

ZATERDAG 28 SEPTEMBER, 19:30

Lintfabriek Kontich, (03/457.87.59)

ORIGINAL UMAN

ZATERDAG 28 SEPTEMBER, 22:30

VUB KultuurKaffee Brussel (02/629.23.26)

STACHE + NINA NASTASIA

Zondag 29 september, 20:00

4 AD Diksmuide (051/50.48.94)

tav falco & the panther burns memphis extravaganza

ZONDAG 29 SEPTEMBER, 21:00

N9 Eeklo (09/377.93.94)

NOXAGT

DONDERDAG 3 OKTOBER, 20:30

Magasin 4 Brussel (02/223.34.74)

GORE GORE GIRLS

DONDERDAG 3 OKTOBER, 22:00

VUB Kultuurkaffee Brussel (02/629.23.26)

fataal

KILLA TACTICS + TLP + ST DIC

DONDERDAG 03 OKTOBER, 23:00

Musicafé Leuven (016/58.01.07)

TONY JOE WHITE

Vrijdag 4 oktober, 20:00

AB Brussel (02/548.24.24)

BOSSA #7

Buscemi + Stanley livingstoon + Mr morceaux

VRIJDAG 4 OKTOBER, 20:00

MOD Hasselt (011/23.13.13)

ROOTS SYSTEM

VRIJDAG 4 OKTOBER, 21:00

Magasin 4 Brussel (02/223.34.74)

kontakt der junglinge + vladislav delay + agf + ontayso

vrijdag 4 oktober, 21:00

CC Luchtbal Antwerpen (03/543.90.30)

eigen teelt festival

skitsoy + peter pan speedrock + gazzoleen + toner + el guapo stuntteam + square one + chimaera

zaterdag 5 oktober, 15:00

Cultureel Centrum Maasmechelen (089/76.36.65)

UZ SMJE DOMA

Zaterdag 5 oktober, 20:30

De Kreun Kortrijk-Bissegem (056/37.06.44)

RUDY TROUVé QUINTET

ZATERDAG 5 OKTOBER, 20:30

CC Luchtbal Antwerpen (03/543.90.30)

JA RULE + ASHANTI

Zaterdag 5 oktober, 20:00

Vorst Nationaal Brussel (0900/260.60)

BARRY ADAMSON

Zondag 6 oktober, 20:30

BSBbis Brussel (02/513.82.90)

GORKI

Donderdag 10 oktober, 20:00

AB Brussel (02/548.24.24)

fataal

TRISH & pierre + Waldo & groove merchant

donderdag 10 oktober, 23:00

MUSICAFE LEUVEN (016/58.01.07)

RUSSIAN PERCUSSION

DJ VADIM

woensdag 9 oktober, 20:00

MOD Hasselt (011/23.13.13)

ORQUESTRA PEGASAYA

DONDERDAG 10 OKTOBER, 22:00

VUB Kultuurkaffee Brussel (02/629.23.26)

STUDENT WELCOME CONCERT

GOOSE + LOKOS + SKITSOY + 'T HOF VAN COMMERCE + SHEILA DIVINE

DONDERDAG 10 OKTOBER, 20:00

De Kreun Kortrijk-Bissegem (056/37.06.44)

TELSTAR

Donderdag 10 oktober, 22:00

AB Club Brussel (02/548.24.24)

SIGUR ROS

Donderdag 10 oktober, 20:00

Koninklijk Circus Brussel (02/218.37.32)

THE CRANES

Vrijdag 11 oktober, 20:00

VK Brussel (02/414.29.07)

FIFTY FOOT COMBO

VRIJDAG 11 OKTOBER, 21:00

Cactus Club Brugge (050/33.20.14)

REIZIGER

uitverkocht! last show ever!

Vrijdag 11 oktober, 20:30

AB Club Brussel (02/548.24.24)

CUT

VRIJDAG 11 OKTOBER, 21:00

Magasin 4 Brussel (02/223.34.74)

ARTO LINDSAY

Vrijdag 11 oktober, 20:00

Vooruit Gent (09/267.28.28)

SWEARING AT MOTORISTS +

STAR CLUB WEST

Zaterdag 12 oktober, 21:00

Cahier de Brouillon Hoogstraten (03/314.32.64)

JACKIE-O MOTHERFUCKER + VOLCANO THE BEAR

Zaterdag 12 oktober, 20:00

Kunstencentrum België Hasselt (011/22.41.61)

EL GUAPO STUNT TEAM + THE EWINGS + BAD PREACHERS

zaterdag 12 oktober, 21:00

Magasin 4 Brussel (02/223.34.74)

SUEDE

Maandag 14 oktober, 20:00

AB Brussel (02/548.24.24)

WALDORF

Maandag 14 oktober 22:00

AB Club Brussel (02/548.24.24)

THE LICKS

DINSDAG 15 oktober, 22:00

AB Club Brussel (02/548.24.24)

fataal

flying dewaele bros + PRAGA KAHN DJ-SET

DONDERDAG 17 OKTOBER, 23:00

Musicafé Leuven (016/58.01.07)

NOSTOC

VRIJDAG 18 OKTOBER

MOD Hasselt (011/23.13.13)

OZARK HENRY

uitverkocht!

Donderdag 17 oktober, 20:00

AB Brussel (02/548.24.24)

BABYJOHN

DONDERDAG 17 OKTOBER, 22:00

AB Club Brussel (02/548.24.24)

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234