✦
Ceysens: 'Vlaamse ambassadeurs moeten mee zoeken naar slogan'
Vlaams minister van Buitenlands Beleid Patricia Ceysens (VLD) nodigt de internationale vertegenwoordigers uit om een slogan voor Vlaanderen te bedenken. Dat zei ze vrijdag in haar 11 juli-toespraak voor het diplomatiek korps.
Ceysens zoekt een creatieve slagzin die past in een nieuwe internationale huisstijl van Vlaanderen waar de minister in het najaar mee naar buitenkomt. De slagzin moet Vlaanderen in de wereld promoten.
De meest creatieve inzending uit het diplomatieke korps wordt beloond met een persoonlijke taalles Nederlands, zo beloofde Ceysens in Hotel Errera, de ontvangstruimte van de Vlaamse regering. Vlaanderen organiseert trouwens taallessen (in De Warande) voor de nieuwe geaccrediteerde ambassadeurs in Brussel.
Ceysens schakelde ook de bevolking in om mee te helpen zoeken naar een slogan. Vanaf vrijdagochtend kon iedereen terecht via het speciaal sms-nummer 3455 om ideeën door te seinen.