Donderdag 23/03/2023

CEO Ron Gourlay weg bij Chelsea

null Beeld PHOTO_NEWS
Beeld PHOTO_NEWS

De Engelse competitieleider Chelsea, de club van Rode Duivels Thibaut Courtois en Eden Hazard, moet op zoek naar een nieuwe CEO. Na tien jaar trouwe dienst, waarvan vijf jaar als CEO, verlaat Ron Gourlay de club om op zoek te gaan naar een nieuwe uitdaging. Dat maakte Chelsea vandaag bekend.

In afwachting van de komst van een nieuwe CEO nemen voorzitter Bruce Buck en algemeen directeur Marina Granovskaia zijn taken voorlopig over.

"Het was een eer om deze club tien jaar te mogen dienen", vertelde Gourlay. "Maar ik voel dat de tijd rijp is om een nieuwe uitdaging te zoeken. Ik wil Roman Abramovich, de managers, de spelers en de staff nog bedanken voor hun steun de afgelopen jaren."

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234