Vrijdag 24/03/2023

Carjacking in Antwerpen mislukt door glad wegdek

Het winterweer heeft gisteren roet in het eten gegooid van enkele autodieven die in Antwerpen een slag wilden slaan. In de Lange Kongostraat was het wegdek zo glad dat ze niet wegraakten met het geparkeerde voertuig dat ze wilden stelen nadat ze de bestuurder ervan op de vlucht gedreven hadden.

Om 09.40 uur wilde de 30-jarige bestuurder van een VW Passat wegrijden uit een parkeerplaats in de Lange Kongostraat. Omdat het wegdek spekglad was, geraakte de bestuurder vooruit noch achteruit. Plots zag hij dat een wagen naast de zijne was gestopt en dat een van de vier inzittenden uitstapte met een ijzeren staaf in de hand.

Ontsnapt langs passagierszijde
De bestuurder van de Passat kon uit zijn wagen stappen langs de passagierszijde. Daarop sloeg de man met de staaf een zijraampje van de geparkeerde wagen stuk, stapte in en probeerde weg te rijden. Tevergeefs. De dieven moesten zich tevreden stellen met een aktetas en de autosleutels.

De eigenaar van de Passat alarmeerde de politie, maar het viertal kon tijdig ontkomen. De dertiger bleef ongedeerd. (belga/sps)

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234