Woensdag 27/01/2021

Caisse d'Epargne

1. Alejandro Valverde (Spa);

2. Rui Costa (Por);

3. Vasil Kiryienka (Wru);

4. Alberto Losada (Spa);

5. Luis Pasamontes (Spa);

6. Oscar Pereiro (Spa);

7. Joaquin Rodriguez (Spa);

8. Rigoberto Uran (Col)

Serramenti

Diquigiovanni-Androni

11. Davide Rebellin (Ita);

12. Rubens Bertogliati (Zwi);

13. Francesco Ginanni (Ita);

14. Luis Angel Mate (Spa);

15. Nazareno Rossi (Ita);

16. Michele Scarponi (Ita);

17. José Serpa (Col);

18. Luca Solari (Ita)

Team Saxo Bank

21. Fränk Schleck (Lux);

22. Jakob Fuglsang (Den);

23. Alexandre Kolobnev (Rus);

24. Karsten Kroon (Ned);

25. Gustav Erik Larsson (Zwe);

26. Andy Schleck (Lux);

27. Chris Sörensen (Den);

28. Nicki Sörensen (Den)

Barloworld

31. John-Lee Augustyn (ZAf);

32. Francesco Bellotti (Ita);

33. Patrick Calcagni (Zwi);

34. Giampaolo Cheula (Ita);

35. Marco Corti (Ita);

36. Stephen Cummings (GBr);

37. Christopher Froome (GBr);

38. Paolo Longo Borghini (Ita);

Rabobank

41. Robert Gesink (Ned);

42. Mauricio Ardila (Col);

43. Oscar Freire (Spa);

44. Juan Manuel Garate (Spa);

45. Paul Martens (Dui);

46. Koos Moerenhout (Ned);

47. Bram Tankink (Ned);

48. Pieter Weening (Ned)

Silence-Lotto

51. Cadel Evans (Aus);

52. Christophe Brandt;

53. Françis De Greef;

54. Thomas Dekker (Ned);

55. Philippe Gilbert;

56. Pieter Jacobs;

57. Jurgen Van den Broeck;

58. Jelle Vanendert

QuickStep

61. Carlos Barredo (Spa);

62. Allan Davis (Aus);

63. Dries Devenyns,

64. Addy Engels (Ned);

65. Kevin Hulsmans;

66. Jérème Pineau (Fra);

67. Francesco Reda (Ita);

68. Jurgen Van de Walle

Liquigas

71. Ivan Basso (Ita);

72. Valerio Agnoli (Ita);

73. Roman Kreuziger (Tsj);

74. Al. Kuschynski (WRu);

75. Vincenzo Nibali (Ita);

76. Franco Pellizotti (Ita);

77. Ivan Santaromita (Ita);

78. Gorazd Stangelj (Slo)

Team Columbia-High Road

81. Thomas Lövqvist (Zwe);

82. Michael Abasini (Zwi);

83. Kim Kirchen (Lux);

84. Craig Lewis (VSt);

85. Tony Martin (Dui);

86. Maxime Monfort;

87. Frantisek Rabon (Tsj);

88. Kanstantsin Sivtsov (WRu)

Française des Jeux

91. Benoit Vaugrenard (Fra);

92. Mickael Cherel (Fra);

93. Rémy Di Gregorio (Fra);

94. Aurélien Duval (Fra);

95. Guillaume Levarlet (Fra);

96. Anthony Roux (Fra);

97. Jérémy Roy (Fra);

98. Jussi Veikkanen (Fin)

Team Katusha

101. Serguei Ivanov (Rus);

102. Al. Botcharov (Rus);

103. Pavel Brutt (Rus);

104. Antonio Colom (Spa);

105. Nikita Eskov (Rus);

106. Sergei Klimov (Rus);

107. Luca Mazzanti (Ita);

108. Chr. Pfannberger (Oos)

AG2R-La Mondiale

111. Rinaldo Nocentini (Ita);

112. José Luis Arrieta (Spa);

113. Hubert Dupont (Fra);

114. Alexander Efimkin (Rus);

115. Vladimir Efimkin (Rus);

116. Julien Loubet (Fra);

117. Christophe Riblon (Fra);

118. Nicolas Roche (Ier)

Landbouwkrediet-Colnago

121. Bert De Waele,

122. Dirk Bellemakers (Ned); 123. Sébastien Delfosse;

124. Mathieu Drouilly (Fra); 125. Benjamin Gourgue;

126. Martial Ricci Poggi (Fra); 127. Bert Scheirlinckx;

128. Geert Verheyen

Astana

131. Haimar Zubeldia (Spa);

132. Assan Bazayev (Kaz);

133. Valery Dimitriyev (kaz);

134. Al. Dyachenko (Kaz);

135. Jesus Hernandez (Spa);

136. Maxim Iglinskiy (Kaz);

137. Berik Kupeshov (Kaz);

138. Benjamin Noval (Spa)

Lampre-NGC

141. Damiano Cunego (Ita);

142. Matteo Bono (Ita);

143. Enrico Gasparotto (Ita);

144. Francesco Gavazzi (Ita);

145. Manuele Mori (Ita);

146. Daniele Righi (Ita);

147. Mauro Santambrogio (Ita);

148. Paolo Tiralongo (Ita)

BBox Bouygues Telecom

151. Thomas Voeckler (Fra);

152. Yukiya Arashiro (Jap);

153. Olivier Bonnaire (Fra);

154. Pierrick Fedrigo (Fra);

155. Cyril Gautier (Fra);

156. Laurent Lefevre (Fra);

157. Pierre Rolland (Fra);

158. Johann Tschopp (Zwi)

Euskaltel-Euskadi

161. Samuel Sanchez (Spa);

162. Inaki Isasi (Spa);

163. Inigo Landaluze (Spa);

164. Egoi Martinez (Spa);

165. Juan José Oroz (Spa);

166. Alan Perez (Spa);

167. Ruben Perez (Spa);

168. Gorka Verdugo (Spa)

Team Milram

171. Linus Gerdemann (Dui);

172. Johannes Fröhlinger (Dui);

173. Christian Knees (Dui);

174. Matthias Russ (Dui);

175. Björn Schröder (Dui);

176. Peter Velits (Svk);

177. Fabian Wegmann (Dui);

178. Peter Wrolich (Oos)

Cervélo Test Team

181. Carlos Sastre (Spa);

182. Philip Deignan (Ier);

183. Xavier Florencio (Spa);

184. Simon Gerrans (Aus);

185. Volodymyr Gustov (Oek);

186. Ted King (VSt);

187. Serge Pauwels;

188. Marcel Wyss (Zwi)

Topsport Vlaanderen-Mercator

191. Jan Bakelants;

192. Johan Coenen;

193. Tom Criel;

194. Thomas De Gendt;

195. Ben Hermans;

196. Sven Renders;

197. Preben Van Hecke;

198. Kristof Vandewalle

Cofidis

201. David Moncoutié (Fra);

202. J. Demaret (Fra);

203. Leonardo Duque (Col);

204. Bingen Fernandez (Spa);

205. Maryan Hary (Fra);

206. Christophe Kern (Fra);

207. Amaël Moinard (Fra);

208. Nico Sijmens

Garmin-Slipstream

211. Jason Donald (VSt);

212. Tom Danielson (VSt);

213. Huub Duijn (Ned);

214. Lucas Euser (VSt);

215. Ryder Hesjedal (Can);

216. Daniel Martin (Ier);

217. Christian Meier (Can);

218. Thomas Peterson (VSt)

Agritubel

221. Christophe Moreau (Fra);

222. Freddy Bichot (Fra);

223. Maxime Bouet (Fra);

224. Sylvain Calzati (Fra);

225. Yann Huguet (Fra);

226. David Lelay (Fra);

227. Geoffroy Lequatre (Fra);

228. Nicolas Vogondy (Fra)

Skil-Shimano

231. Jonathan Hivert (Fra);

232. Koen de Kort (Ned);

233. Yukihiro Doi (Jap);

234. Theo Eltink (Ned);

235. Simon Geschke (Dui);

236. Thierry Hupond (Fra);

237. Piet Rooijakkers(Ned);

238. Albert Timmer (Ned)

Vacansoleil

241. Clement Lhotellerie (Fra);

242. Borut Bozic (Slo);

243. Matteo Carrara (Ita);

244. Reiner Honig (Ned);

245. Johnny Hoogerland (Ned);

246. Sergey Lagutin (Oez);

247. Gerben Löwik (Ned);

248. Marco Marcato (Ita).

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234