Zondag 13/06/2021

Buitenlands voetbal

Spanje

Eerste speeldag: Valencia - Real Madrid 1-0.

Portugal

Derde speeldag: Sporting Portugal - Alverca 0-1; Benfica Lissabon - Vitoria Setubal 3-2.

Italië

Eerste speeldag: Bologna - Atalanta 1-0;

Brescia - AC Milaan 2-2; Fiorentina - Chievo Verona 0-2; Inter Milaan - Perugia 4-1; Juventus Turijn - Ventië 4-0; Lazio Roma - Piacenza 1-1; US Lecce - Parma 1-1; Udinese - Torino 2-2. Stand: 1. Juventus Turijn 3; 2. Inter Milaan 3; 3. Chievo Verona 3; 4. FC Bologna 3; 5. Torino 1; AC Milaan 1; Udinese 1; Brescia 1; 9. Piacenza 1; Parma 1; US Lecce 1; Lazio Roma 1; 13. Hellas Verona 0 (0); AS Roma 0 (0); 15. Atalanta Bergamo 0; 16. Fiorentina 0; 17. Perugia 0; 18. Venetië 0.

Frankrijk

Vijfde speeldag: Bastia - Marseille 1-0; Bordeaux - Auxerre 1-1; Guingamp - Nantes 1-0; Lorient - Monaco 2-0; Montpellier - Sochaux 0-0; Paris SG - Rennes 3-0; Sedan - Metz 2-0; Troyes - Lyon 0-2. Stand: 1. Lyon 12; 2. Lens 12 (4); 3. Auxerre 11; 4. Paris SG 9; 5. Rijsel 8 (4); 6. Sochaux 8; 7. Troyes 7; 8. Lorient 7; 9. Bastia 7; 10. Guingamp 7; 11. Montpellier 6; 12. Bordeaux 6; 13. Rennes 6; 14. Sedan 5; 15. Metz 3; 16. Marseille 2; 17. Monaco 2; 18. Nantes 1.

Duitsland

Eerste ronde beker: VfL Wolfsburg (Amat) - Borussia Dortmund 1-0; Rot-Weiss Erfurt - LR Ahlen 2-2 (9-8, pen); VfB Stuttgart (Amat) - SpVgg Gr. Fürth 0-1; VfR Mannheim - Hanover 96 1-3; SV Yesilyurt - SC Freiburg 2-4; SV Babelsberg - Hertha Berlijn 1-2; FC Homburg - SV Hamburg 2-5; FC St. Pauli (Amat) - Eintr. Frankfurt 0-1 n.v.; KFC Uerdingen - Energie Cottbus 1-0; FV Würzburg - TSV 1860 München 0-10; VfR Aalen - RW Oberhausen 0-2; FC Erzgebirge Aue - FSV Mainz 05 1-2 n.v.; FC Blau-Weiss Brühl - 1. FC Kaiserslautern 1-4; VfL Osnabrück - Hansa Rostock 2-1; VfB Lübeck - Werder Bremen 2-3; Eintracht Trier - Alemannia Aken 2-4 n.v.; SC Karlsruhe - Waldhof Mannheim 2-5; Stuttgarter Kickers - SpVgg Unterhaching 1-5.

Nederland

Derde speeldag: SC Heerenveen - NAC Breda 5-0; Willem II Tilburg - PSV Eindhoven 3-1; Twente Enschede - Roda Kerkrade 3-0; Vitesse Arnheim - FC Utrecht 1-0; AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam 3-0; De Graafschap - NEC Nijmegen 1-1; Feyenoord Rotterdam - Ajax Amsterdam 1-2; RKC Waalwijk - FC Groningen 4-0; FC Den Bosch - Fortuna Sittard 4-0. Stand: 1. FC Twente 7; 2. Vitesse Arnhem 7; 3. Feyenoord Rotterdam 6; 4. Willem II Tilburg 6; 5. Heerenveen 4 (2); 6. Ajax Amsterdam 4 (2); 7. FC Den Bosch 4; 8. De Graafschap 4; 9. PSV Eindhoven 4; 10. NEC Nimegen 4; 11. FC Groningen 4; 12. Fortuna Sittard 4; 13. NAC Breda 4; 14. RCW Waalwijk 3; 15. AZ'67 Alkmaar 3; 16. Sparta Rotterdam 3; 17. Roda JC Kerkrade 1; 18. FC Utrecht 0.

Schotland

Vijfde speeldag: Hibernian - Celtic Glasgow 1-4; Dunfermline - Hearts 0-1; Motherwell - Livingston 0-0; St Johnstone - Aberdeen 1-1. Stand: 1. Celtic Glasgow 13; 2. Hearts 9; 3. Glasgow Rangers 8; . Dundee United 8; 5. Dundee 7 (4); 6. Dunfermline 6; . Livingston 6 (5); 8. Kilmarnock 5 (4); . Hibernian 5; 10. Aberdeen 5 (4); 11. Motherwell 3; 12. St Johnstone 1.

Engeland:

Derde speeldag: FC Arsenal - Leicester City 4-0; Blackburn Rovers - Tottenham Hotspur 2-1; FC Everton - FC Middlesbrough 2-0; FC Fulham - Derby County 0-0; Ipswich Town - Charlton Athletic 0-1; FC Southampton - FC Chelsea 0-2; West Ham United - Leeds United 0-0. Stand: 1. FC Everton 7; 2. Leeds United 7; 3. FC Arsenal 6; 4. Bolton Wanderers 6 (2); 5. FC Chelsea 4 (2); 6. Manchester United 4 (2); 7. FC Fulham 4; 8. Blackburn Rovers 4; 9. Derby County 4; 10. FC Liverpool 3 (1); 11. Ipswich Town 3; 12. Charlton Athletic 3 (2); 13. FC Sunderland 3 (2); 14. Tottenham Hotspur 2; 15. Newcastle United 1 (1); 16. Aston Villa 1 (1); 17. West Ham United 1 (2); 18. FC Southampton 0 (2); 19. FC Middlesbrough 0; 20. Leicester City 0 (2).

Turkije

Derde speeldag: Trabzonspor - Bursaspor 5-0; Göztepe Izmir - Samsunspor 2-1; Besiktas Istanbul - Diyarbakirspor 4-0; Genclerbirligi - Istanbulspor 0-1; Antalyaspor - Yimpas Yozgatspor 3-3. Stand: 1. Trabzonspor 9; 2. Göztepe Izmir 9; 3. Istanbulspor 9; 4. Ankaragücü 6 (2); 5. Besiktas Istanbul 4; 6. Kocaelispor 4 (2); 7. Galatasaray Istanbul 4 (2); 8. Yimpas Yozgatspor 4; 9. Denizlispor 3 (2); 10. Fenerbahce Istanbul 3 (2); 11. Genclerbirligi 2; 12. Gaziantepspor 1 (2); 13. Caykur Rizespor 1 (2); 14. Samsunspor 1; 15. Diyarbakirspor 1; 16. Bursaspor 1; 17. Antalyaspor 1; 18. Malatyaspor 0 (2).

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234