Dinsdag 10/12/2019

Bradley Wiggins start niet in Eneco Tour

Bradley Wiggins Beeld BELGA

De 34-jarige Brit Bradley Wiggins zal morgen niet starten in de Eneco Tour (WorldTour). De Tourwinnaar van 2012 wijzigde op het allerlaatste moment zijn programma, waar de "ronde van de lage landen" niet langer in paste. Wiggins wordt in het Sky team voor de Eneco Tour vervangen door de Italiaan Salvatore Puiccio.

Ook de Nederlander Wesley Kreder (Wanty-Groupe Gobert) zal niet aan de start in Terneuzen (Zeeland) verschijnen. Hij heeft een ontsteking opgelopen aan het been en wordt vervangen door onze landgenoot Tim De Troyer.

Deelnemerslijst

Omega Pharma-Quick.Step (Bel):

1. Zdenek Stybar (Tsj); 2. Tom Boonen; 3. Iljo Keisse; 4. Gert Steegmans; 5. Niki Terpstra (Ned); 6. Matteo Trentin (Ita); 7. Guillaume Van Keirsbulck; 8. Julien Vermote

Belkin (Ned):

11. Lars Boom (Ned); 12. Thomas Leezer (Ned); 13. Barry Markus (Ned); 14. Bauke Mollema (Ned); 15. Bram Tankink (Ned); 16. Jos van Emden (Ned); 17. Sep Vanmarcke; 18. Maarten Wynants

Lotto-Belisol (Bel):

21. André Greipel (Dui); 22. Jens Debusschere; 23. Stig Broeckx; 24. Jürgen Roelandts; 25. Marcel Sieberg (Dui); 26. Jelle Vanendert; 28. Tim Wellens; 29. Gert Dockx

BMC (VSt):

31. Philippe Gilbert; 32. Marcus Burghardt (Dui); 33. Silvan Dillier (Zwi); 34. Rohan Dennis (Aus); 36. Daniel Oss (Ita); 37. Manuel Quinziato (Ita); 38. Greg Van Avermaet; 39. Stephen Cummings (GBr)

Trek Factory Racing (VSt):

41. Fabian Cancellara (Zwi); 42. Eugenio Alafaci (Ita); 43. Stijn Devolder; 44. Danilo Hondo (Dui); 45. Giacomo Nizzolo (Ita); 46. Jesse Sergent (NZe); 47. Boy van Poppel (Ned); 48. Danny van Poppel (Ned)

Cannondale (Ita):

52. Alberto Bettiol (Ita); 53. Kristjan Koren (Sln); 54. Paolo Longho Borgini (Ita); 55. Marco Marcato (Ita); 56. Jean-Marc Marino (Fra); 57. Moreno Moser (Ita); 58. Fabio Sabatini (Ita); 59. José Sarmiento (Col)

Sky (GBr):

61. Edvald Boasson Hagen (Noo); 63. Nathan Earle (Aus); 64. Christian Knees (Dui); 65. Luke Rowe (GBr); 66. Ian Stannard (GBr); 67. Christopher Sutton (Aus); 68. Geraint Thomas (GBr); 69. Salvatore Puccio

Giant-Shimano (Ned):

71. Tom Dumoulin (Ned); 72. Brian Bulgac (Ned); 73. Roy Curvers (Ned); 74. Simon Geschke (Dui); 75. Reinardt Janse van Rensburg (ZAf); 76. Luka Mezgec (Sln); 77. Tom Stamsnijder (Ned); 78. Tom Veelers (Ned)

Garmin-Sharp (VSt):

81. Sebastian Langeveld (Ned); 82. Jack Bauer (NZe); 83. Tyler Farrar (VSt); 84. Ramunas Navardauskas (Lit); 85. Nick Nuyens; 86. Dylan van Baarle (Ned); 87. Nathan Haas (Aus); 88. David Millar (GBr)

Tinkoff-Saxo (Rus):

91. Matti Breschel (Den); 92. Karsten Kroon (Ned); 93. Michal Kolar (Sln); 94. Jay McCarthy (Aus); 95. Evgeni Petrov (Rus); 96. Ivan Rovni (Rus); 97. Rory Sutherland (Aus); 98. Nikolay Trusov (Rus)

Orica-GreenEdge (Aus):

102. Matthew Goss (Aus); 103. Mathew Hayman (Aus); 104. Michael Hepburn (Aus); 105. Damien Howson (Aus); 106. Jens Keukeleire; 107. Jens Mouris (Ned); 109. Leigh Howard (Aus); 110. Aidis Kruopis (Lit)

FDJ.fr (Fra):

111. Nacer Bouhanni (Fra); 112. David Boucher (Fra); 113. Arnold Jeannesson (Fra); 114. Yoann Offredo (Fra); 115. Laurent Pichon (Fra); 116. Anthony Roux (Fra); 117. Geoffrey Soupe (Fra); 118. Benoit Vaugrenard (Fra)

Katusha (Rus):

121. Pavel Brutt (Rus); 122. Mikhail Ignatyev (Rus); 123. Pavel Kochetkov (Rus); 124. Viacheslav Kuznetsov (Rus); 125. Alexandr Porsev (Rus); 126. Rüdiger Selig (Dui); 127. Gatis Smukulis (Let); 128. Alexeksei Tsatevich (Rus)

Astana (Kaz):

131. Borut Bozic (Sln); 132. Alexandr Dyachenko (Kaz); 133. Arman Kamyshev (Kaz); 134. Andrea Guardini (Ita); 136. Evan Huffman (VSt); 137. Valentin Iglinskiy (Kaz); 138. Ruslan Tleubayev (Kaz); 140 Andriy Grivko (Oek)

Movistar (Spa):

141. José Ivan Gutierrez (Spa); 142. Dayer Quintana (Col); 143. Alex Dowsett (GBr); 144. Pablo Lastras (Spa); 145. José Ventoso (Spa); 146. José Joaquin Rojas (Spa); 147 Enrique Sanz (Spa); 148. Jasha Sütterlin (Dui)

Lampre-Merida (Ita):

151. Sacha Modolo (Ita); 152. Niccolo Bonifazio (Ita); 153. Filippo Pozzato (Ita); 154. Davide Cimolai (Ita); 155. Elia Favilli (Ita); 156. Manuele Mori (Ita); 157. Maximiliano Richeze (Arg); 160. Jan Polanc (Sln)

Ag2r-La Mondiale (Fra):

161. Davide Appollonio (Ita); 162. Gediminas Bagdonas (Lit); 163. Maxime Daniel (Fra); 164. Ben Gastauer (Lux); 165. Patrick Gretsch (Fra); 166. Alexis Gougeard (Fra); 168. Julian Kern (Dui); 169. Steve Chainel (Fra)

Europcar (Fra):

173. Antoine Duchesne (Can); 174. Tony Hurel (Fra); 175. Vincent Jérôme (Fra); 176. Morgan Lamoisson (Fra); 177. Yannick Martinez (Fra); 178. Bryan Naulleau (Fra); 179. Yohann Gene (Fra); 180. Alexandre Pichot (Fra)

Topsport Vlaanderen-Baloise (Bel):

181. Michael Van Staeyen; 182. Tim Declercq; 183. Stijn Steels; 184. Yves Lampaert; 185. Thomas Sprengeres; 186. Gijs Van Hoecke; 187. Kenneth Vanbilsen; 188. Zico Waeytens

Wanty-Groupe Gobert (Bel):

191. Björn Leukemans; 192. Frederik Veuchelen; 194. Roy Jans; 195. Laurens De Vreese; 196. Mirko Selvaggi (Ita); 197. Kevin Van Melsen; 198. Jean-Pierre Drucker (Lux); 199. Tim De Troyer .

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234