Zondag 28/05/2023

Audi domineert DTM in Lausitz, Martin 7e

Maxime Martin Beeld GETTY
Maxime MartinBeeld GETTY

Audi heeft vandaag in de eerste DTM-rit op de Duitse Lausitzring zijn dominantie tentoongespreid. De Belg Maxime Martin (BMW) werd zevende.

Wouter Gorissen

Soeverein tijdens de kwalificaties, waarin Audi de eerste vier plaatsen op de grid veroverde, zetten de RS5'en hun dominantie verder tijdens de race. De winst ging naar de Brit Jamie Green, voor zijn teamgenoten Edoardo Mortara, Mattias Ekström en Miguel Molina.

Maxime Martin leek lange tijd op weg naar plaats vijf, maar zag in de voorlaatste ronde zijn mooie positie verloren gaan. Hij zakte nog twee plaatsen en moest naast de Audi's ook nog de Mercedespiloten Pascal Wehrlein (Duitsland) en Robert Wickens (Canada) voor zich dulden.

De tweede rit op de Lausitzring staat morgen om 14u gepland.

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234