Maandag 14/10/2019

Alle podia op dag 14 van de Spelen

De podia van de veertiende dag van de Olympische Spelen, vrijdag in Peking.

ATLETIEK:

MANNEN:
4x100m:
Goud: Jamaica (Carter/Frater/Bolt/Powell)
Zilver: Trinidad & Tobago (Bledman/Burns/Callender/Thompson)
Brons: Japan (Tsukahara/Suetsugu/Takahira/Asahara)

50 km snelwandelen:
Goud: Alex Schwazer (Ita)
Zilver: Jared Tallent (Aus)
Brons: Denis Nizhegorodov (Rus)

Tienkamp:
Goud: Bryan Clay (VSt)
Zilver: Andrei Krauchanka (WRu)
Brons: Leonel Suarez (Cub)

Polsstok:
Goud: Steve Hooker (Aus)
Zilver: Evgeny Lukyanenko (Rus)
Brons: Denys Yurchenko (Oek)

VROUWEN:
5000m:
Goud: Tirunesh Dibaba (Eth)
Zilver: Elvan Abeylegesse (Tur)
Brons: Meseret Defar (Eth)

4x100m:
Goud: Rusland (Polyakova, Fedoriva, Gushchina, Chermoshanskaya)
Zilver: België (Borlée, Mariën, Ouedraogo, Gevaert)
Brons: Nigeria (Idoko, Kemasuode, Ismaila, Osayomi)

Ver:
Goud: Maurren Higa Maggi (Bra)
Zilver: Tatyana Lebedeva (Rus)
Brons: Blessing Okagbare (Nig)

Zevenkamp:
Goud: Nataliia Dobrynska (Oek)
Zilver: Hyleas Fountain (VSt)
Brons: Tatiana Chernova (Rus)

BEACHVOLLEYBAL:
MANNEN:
Goud: Todd Rogers/Philip Dalhausser (VSt)
Zilver: Marcio Araujo/Fabio Luiz (Bra)
Brons: Ricardo Santos/Emanuel Rego (Bra)

HOCKEY:
VROUWEN:

Goud: Nederland
Zilver: China
Brons: Argentinië

KANO-KAJAK:
MANNEN:
K1 - 1000 m:
Goud: Tim Brabants (GBr)
Zilver: Eirik Veraas Larsen (Noo)
Brons: Ken Wallace (Aus)

K2 - 1000m:
Goud: Martin Hollstein/Andreas Ihle (Dui)
Zilver: Kim Wraae Knudsen/Rene Holten Poulsen (Den)
Brons: Andrea Facchin/Antonio Massimiliano Scaduto (Ita)

K4 - 1000m:
Goud: Wit-Rusland
Zilver: Slovakije
Brons: Duitsland

C1 - 1000 m:
Goud: Attila Sandor Vajda (Hon)
Zilver: David Cal (Spa)
Brons: Thomas Hall (Can)

C2 - 1000m:
Goud: Andrei Bahdanovich, Aliaksandr Bahdanovich (WRu)
Zilver: Christian Gille/Thomasz Wylenzek (Dui)
Brons: Gyorgy Kozmann/Tamas Kiss (Hon)

VROUWEN:
K4 - 500m:
Goud: Duitsland
Zilver: Hongarije
Brons: Australië

MODERNE VIJFKAMP:
VROUWEN:
Goud: Lena Schöneborn (Dui)
Zilver: Heather Fell (GBr)
Brons: Victoria Tereshuk (Oek)

TAEKWONDO:
MANNEN:
-80kg:
Goud: Hadi Saei (Irn)
Zilver: Mauro Sarmiento (Ita)
Brons: Steven Lopez (VSt), Zhu Guo (Chn)

VROUWEN:
-67kg:
Goud: Hwang Kyung-seon (ZKo)
Zilver: Karine Sergerie (Can)
Brons: Gwladys Epangue (Fra), Sandra Saric (Kro)

TAFELTENNIS:
VROUWEN-ENKEL:
Goud: Zhang Yining (Chn)
Zilver: Wang Nan (Chn)
Brons: Guo Yue (Chn)

WIELRENNEN:
BMX:
MANNEN:
Goud: Maris Strombergs (Let)
Zilver: Mike Day (VSt)
Brons: Donny Robinson (VSt)

VROUWEN:
Goud: Anne-Caroline Chausson (Fra)
Zilver: Laetitia le Corguillé (Fra)
Brons: Jill Kintner (VSt)

(belga/ka)

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met De Morgen?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van De Morgen rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234