Dinsdag 07/07/2020

18 scheidsrechtersteams voor 51 wedstrijden op EK

Felix Brych, een van de scheidsrechters op het komende EK, kent sinds vandaag zijn 'teammaats'.Beeld Photo News

De Europese voetbalbond UEFA heeft de scheidsrechtersteams voor het EK in Frankrijk (10 juni-10 juli) bekendgemaakt. In december liet de organisatie al weten wie de achttien scheidsrechters worden, nu geven ze ook een volledige lijst van de teams met alle assistenten en officials vrij.

De achttien ploegen zullen de 51 wedstrijden op het EK voor hun rekening nemen. De geselecteerden werken de komende maanden nog enkele trainingen en opleidingen af met het oog op het EK. Op 6 juni, vier dagen voor de openingsmatch Frankrijk-Roemenië, worden ze in Frankrijk verwacht.

Nicola Rizzoli wordt bijgestaan door vijf landgenotenBeeld AP

De teams:
Scheidsrechter Pavel Kralovec (Tsj)
Roman Slysko (Slk/1e assistent-scheidsrechter)
Martin Wilczek (2e assistent-scheidsrechter)
Tomas Mokrusch (3e assistent-scheidsrechter/reserve)
Petr Ardeleanu (4e official)
Michal Patak (5e official)

Scheidsrechter Martin Atkinson (Eng)
Michael Mullarkey (1e assistent-scheidsrechter)
Stephen Child (2e assistent-scheidsrechter)
Gary Beswick (3e assistent-scheidsrechter/reserve)
Oliver Michael (4e official)
Craig Pawson (5e official)

Scheidsrechter Mark Clattenburg (Eng)
Simon Beck (1e assistent-scheidsrechter)
Jake Collin (2e assistent-scheidsrechter)
Stuart Burt (3e assistent-scheidsrechter/reserve)
Anthony Taylor (4e official)
Andy Marriner Andre (5e official)

Scheidsrechter Clément Turpin (Fra)
Fréderic Cano (1e assistent-scheidsrechter)
Nicolas Danos (2e assistent-scheidsrechter)
Cyri Gringore (3e assistent-scheidsrechter/reserve)
Benoît Bastien (4e official)
Fredy Fautrel (5e official)

Scheidsrechter Brych Felix (Dui)
Mark Borsch (1e assistent-scheidsrechter)
Stefan Lupp (2e assistent-scheidsrechter)
Marco Achmüller (3e assistent-scheidsrechter/reserve)
Bastian Dankert (4e official)
Marco Fritz (5e official)

Scheidsrechter Viktor Kassai (Hon)
György Ring (1e assistent-scheidsrechter)
Vencel Toth (2e assistent-scheidsrechter)
Istvan Albert (3e assistent-scheidsrechter/reserve)
Tamás Bognar (4e official)
Adam Farkas (5e official)

Scheidsrechter Nicola Rizzoli (Ita)
Elenito Di Liberatore (1e assistent-scheidsrechter)
Mauro Tonolini (2e assistent-scheidsrechter)
Gianluca Cariolato (3e assistent-scheidsrechter/reserve)
Luca Banti (4e official)
Antonio Damato (5e official)

Scheidsrechter Bjorn Kuipers (Ned)
Sander Van Roekel (1e assistent-scheidsrechter)
Erwin Zeinstra (2e assistent-scheidsrechter)
Mario Diks (3e assistent-scheidsrechter/reserve)
Pol Van Boekel Pol (4e official)
Richard Liesveld (5e official)

Scheidsrechter Svein Moen (Nor)
Kim Thomas Haglund (1e assistent-scheidsrechter)
Frank Andas (2e assistent-scheidsrechter)
Sven Erik Midthjell (3e assistent-scheidsrechter/reserve)
Ken Henry Johnsen (4e official)
Svein-Erik Edvartsen (5e official)

Scheidsrechter Szymon Marciniak (Pol)
Pawel Sokolnicki (1e assistent-scheidsrechter)
Tomasz Listkiewicz (2e assistent-scheidsrechter)
Radoslaw Siejka (3e assistent-scheidsrechter/reserve)
Pawel Raczkowski (4e official)
Tomasz Musial (5e official)

Scheidsrechter Ovidiu Hategan (Roe)
Octavian Sovre (1e assistent-scheidsrechter)
Sebastian Eugen Gheorghe (2e assistent-scheidsrechter)
Radu Adrian Stafan Ghinguleac (3e assistent-scheidsrechter/reserve)
Alexandru Dan Tudor (4e official)
Sebastian Constantin Coltescu (5e official)

Scheidsrechter Sergey Karasev (Rus)
Anton Averyanov (1e assistent-scheidsrechter)
Tikhon Kalugin (2e assistent-scheidsrechter)
Nikolai Golubev (3e assistent-scheidsrechter/reserve)
Sergey Lapochkin (4e official)
Sergey Ivanov (5e official)

Scheidsrechter William Collum (Sch)
Damien MacGraith (Ier/1e assistent-scheidsrechter)
Francis Connor (2e assistent-scheidsrechter)
Douglas Ross (3e assistent-scheidsrechter/reserve)
Robert Madden (4e official)
John Beaton (5e official)

Scheidsrechter Milorad Mazic (Ser)
Milovan Ristic (1e assistent-scheidsrecher)
Dalibor Djurdjevic (2e assistent-scheidsrechter)
Nemanja Petrovic (3e assistent-scheidsrechter/reserve)
Danilo Grujic (4e official)
Nenad Djokic (5e official)

Scheidsrechter Damir Skomina (Sln)
Jure Praprotnik (1e assistent-scheidsrechter)
Robert Vukan (2e assistent-scheidsrechter)
Bojan Ul (3e assistent-scheidsrechter/reserve)
Matej Jug (4e official)
Slavko Vincic (5e official)

Scheidsrechter Carlos Velasco Carballo (Spa)
Roberto Alonso Fernandez (1e assistent-scheidsrechter)
Juan Carlos Yuste Jiménez (2e assistent-scheidsrechter)
Raul Cabañero Martinez (3e assistent-scheidsrechter/reserve)
Jesúu Gil Manzano (4e official)
Carlos Del Cerro Grande (5e official)

Scheidsrechter Jonas Eriksson (Zwe)
Mathias Klasenius (1e assistent-scheidsrechter)
Daniel Warnmark (2e assistent-scheidsrechter)
Mehmet Culum (3e assistent-scheidsrechter/reserve)
Stefan Johannesson (4e official)
Markus Strömbergsson (5e official)

Scheidsrechter Cüneyt Cakir (Tur)
Bahattin Duran (1e assistent-scheidsrechter)
Tarik Ongun (2e assistent-scheidsrechter)
Emre Mustafa Eyisoy (3e assistent-scheidsrechter/reserve)
Hüseyin Gocek (4e official)
Baris Simsek (5e official)

Reserves:
Reserve scheidsrechter Vitali Maliutsin (WRu)
Reserve scheidsrechter Damianos Efthymiadis (Gri)
Alexey Kulbakov (WRu/4e official)
Anastacios Sidiropoulos (Gri/4e official)

Meer over

Nu belangrijker dan ooit: steun kwaliteitsjournalistiek.

Neem een abonnement op De Morgen


Op alle artikelen, foto's en video's op demorgen.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar info@demorgen.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234