Sport

Volledig programma WK atletiek

©PHOTO NEWS

Programma van uen WK atleniek in Daegu, van zaterdag 27 augustus tot zondag 4 september (in Belgiscue tijd)

Zaterdag 27:
02u00 Marathon (vrouwen)
03u00 100 m (decatlon/met Thomas Van der Plaetsen)
03u05 Discuswerpen (kwalif./vrouwen)
03u35 3000 m steeple (kwalif./vrouwen)
03u40 Polsstokspringen (kwalif./mannen)
04u00 Verspringen (decatlon/met Thomas Van der Plaetsen)
04u25 Discuswerpen (kwalif./vrouwen)
04u30 100 m (voorwedstrijden/vrouwen)***
05u05 800 m (reeksen/mannen)
05u50 Kogelstoten (decatlon/met Thomas Van der Plaetsen)
05u55 100 m (voorwedstrijden/mannen)***
12u00 Openingsceremonie
13u00 Hoogspringen (decatlon/met Thomas Van der Plaetsen)
13u05 400 m (kwalif./vrouwen)
13u30 Hamerslingeren (kwalif./mannen)
14u00 10000 m (vrouwen)
14u15 Verspringen (kwalif./vrouwen)
14u45 100 m (kwalif./mannen)
15u00 Hamerslingeren (kwalif./mannen)
15u40 400 (decatlon/met Thomas Van der Plaetsen)
 
***: in de voorwedstrijden treden enkel de atlenen aan die de A- en B-minima voor kwalificatie niet haalden.
 
 
Zondag 28:
02u00 20 km snelwandelen
02u05 110 m horden (decatlon/met Thomas Van der Plaetsen)
02u30 Polsstokspringen (kwalif./vrouwen)
02u50 110 m horden (reeksen/mannen)
03u00 Discuswerpen (decatlon/met Thomas Van der Plaetsen)
03u20 Kogelstoten (kwalif./vrouwen)
03u40 1500 m (reeksen/vrouwen)
04u15 400 m (reeksen/mannen/met Jonathan en Kevin Borlée)
04u20 Discuswerpen (decatlon/met Thomas Van der Plaetsen)
05u10 100 m (reeksen/vrouwen)
06u00 Polsstokspringen (decatlon/met Thomas Van der Plaetsen)
09u30 Speerwerpen (decatlon/met Thomas Van der Plaetsen)
10u45 Speerwerpen (decatlon/met Thomas Van der Plaetsen)
11u00 800 m (halve finales/mannen)
11u15 Verspringen (vrouwen)
11u30 100 m (halve finales/mannen)
11u55 400 m (halve finales/vrouwen)
12u15 Discuswerpen (vrouwen)
12u30 10000 m (mannen)
13u15 1500 m (decatlon/met Thomas Van der Plaetsen)
13u45 100 m (mannen)
 
 
Maandag 29:
03u00 100 m horden (zevenkamp/met Sara Aerts)
03u10 Discuswerpen (kwalif./mannen)
03u40 3000 steeple (reeksen/mannen)
04u00 Hoogspringen (zevenkamp/met Sara Aerts)
04u30 400 m horden (reeksen/mannen)
04u30 Discuswerpen (kwalif./mannen)
05u20 400 m horden (reeksen/vrouwen/met Elodie Ouedraogo)
12u00 110 m horden (halve finales/mannen)
12u05 Kogelstoten (zevenkamp/met Sara Aerts)
12u15 Hamerslingeren (mannen)
12u25 Polsstokspringen (mannen)
12u30 100 m (halve finales/vrouwen)
13u00 400 m (halve finales/mannen/met eventueel Jonathan en Kevin Borlée)
13u35 200 m (zevenkamp/met Sara Aerts)
13u40 Kogelstoten (vrouwen)
14u05 400 m (vrouwen)
14u25 110 m horden (mannen)
14u45 100 m (vrouwen)
 


Dinsdag 30:
03u00 Verspringen (zevenkamp/met Sara Aerts)
03u10 Hoogspringen (kwalif./mannen)
03u20 5000 m (reeksen/vrouwen)
04u20 1500 m (reeksen/mannen/met Jeroen D'hoedt)
04u40 Speerwerpen (zevenkamp/met Sara Aerts)
04u45 Hink-stap-springen (reeksen/vrouwen)
05u50 Speerwerpen (zevenkamp/met Sara Aerts)
12u00 400 m horden (halve finales/vrouwen/met eventueel Elodie Ouedraogo)
12u05 Polsstokspringen (vrouwen)
12u30 400 m horden (halve finales/mannen)
12u55 Discuswerpen (mannen)
13u00 800 m (zevenkamp/met Sara Aerts)
13u35 1500 m (halve finales/vrouwen)
14u00 800 m (mannen)
14u20 3000 steeple (vrouwen)
14u45 400 m (mannen/met eventueel Jonathan en Kevin Borlée)
 
 
Woensdag 31:
02u00 20 km snelwandelen (vrouwen)
 
 
Donderdag 1:
03u00 Kogelstoten (kwalif./mannen)
03u05 5000 m (reeksen/mannen)
03u10 Speerwerpen (kwalif./vrouwen)
03u45 Hoogspringen (kwalif./vrouwen)
03u50 200 m (reeksen/vrouwen)
04u25 Speerwerpen (kwalif./vrouwen)
04u35 Verspringen (kwalif./mannen)
04u40 800 m (reeksen/vrouwen)
05u30 4x400 m (reeksen/mannen/met België)
12u00 Speerwerpen (kwalif./mannen)
12u10 Hoogspringen (mannen)
12u20 Hink-stap-springen (vrouwen)
12u25 200 m (halve finales/vrouwen)
12u55 1500 m (halve finales/mannen/met eventueel Jeroen D'hoedt)
13u20 Speerwerpen (kwalif./mannen)
13u25 3000 steeple (mannen)
13u55 1500 m (vrouwen)
13u15 400 m horden (vrouwen/met eventueel Elodie Ouedraogo)
13u30 400 m horden (mannen)
 
 
Vrijdag 2:
03u00 Hamerslingeren (kwalif./vrouwen)
03u20 100 m horden (reeksen/vrouwen/met Anne Zagré)
03u30 Hink-stap-springen (kwalif./mannen)
04u10 200 m (reeksen/mannen)
04u35 Hamerslingeren (kwalif./vrouwen)
05u10 4x400 m (reeksen/vrouwen)
12u00 Kogelstoten (mannen)
12u10 Speerwerpen (vrouwen)
12u20 Verspringen (mannen)
12u25 800 m (halve finales/vrouwen)
12u55 200 m (halve finales/mannen)
13u25 5000 m (vrouwen)
13u55 200 m (vrouwen)
14u15 4x400 m (mannen/met eventueel België)
 
 
Zaterdag 3:
02u00 50 km snelwandelen (mannen)
12u00 Hoogspringen (vrouwen)
12u10 Speerwerpen (mannen)
12u15 100 m horden (halve finales/vrouwen/met eventueel Anne Zagré)
12u45 800 m rolstoel (vrouwen)
12u55 400 m rolstoel (mannen)
13u15 1500 m (mannen/met eventueel Jeroen D'hoedt)
13u40 4x400 m (vrouwen)
14u00 100 m horden (vrouwen/met eventueel Anne Zagré)
14u20 200 m (mannen)
 
 
Zondag 4:
02u00 Marathon (mannen)
11u00 Medailleceremonie
11u15 Hamerslingeren (vrouwen)
11u30 4x100 m (reeksen/vrouwen)
12u00 4x100 m (reeksen/mannen)
12u05 Hink-stap-springen (mannen)
12u40 5000 m (mannen)
13u15 800 m (vrouwen)
13u35 4x100 m (vrouwen)
14u00 4x100 m (mannen)
14u10 Slotceremonie