15/11/08, 23u11
Tubeke heeft zich na de bolwassing in de beker en de bijhorende straftrainingen aardig herpakt tegen Cercle Brugge. 3-0 werd het voor de thuisploeg, dat met het mes op de keel aardig voor de dag kwam. Cercle blameerde zich zwaar het Stade Leburton. Misschien heeft De Boeck deze avond ook nog een verrassinkje in petto voor zijn ontspoorde knaapjes.
SerebrennikovVillano nam vroeg in de partij een geschenkje van Viane in dank aan, waardoor een mak Cercle snel op achtervolgen aangewezen was. Iachtchouk mikte nog op Ardouin maar het was Serebrennikov die de show stal: hij worstelde met Perbet en mocht vertrekken. Viane keerde een poging van Perbet nog van de lijn.
PerbetHet kalf was na de fantastische vrije trap van Dufer helemaal verdronken voor de bezoekers. Verbist kon alleen maar kijken hoe de bal in de kruising zeilde. Cercle probeerde nog terug te vechten maar een inzet van Buffel miste doel. In de extra tijd maakte Perbet met zijn zesde pluim van het seizoen het feest compleet. Tubeke wipt over Germinal Beerschot en KV Mechelen naar de vijftiende plaats, Cercle staat amper negende. Ontluisterend. (dea)