Grncarov 4 matchen effectief geschorst, Felipe 2

07/02/12, 17u40
© belga

dm UPDATE Het Sportcomité van de KBVB heeft zware schorsingen uitgesproken voor verdedigers Boban Grncarov en Felipe Trevizan Martins. Lierse-speler Grncarov krijgt een schorsing van zes speeldagen, waarvan vier effectief en twee met uitstel. Standard-speler Felipe wordt voor vier wedstrijden geschorst, waarvan twee effectief. Beide spelers kunnen nog beroep aantekenen tegen deze beslissing.

Grncarov en Felipe moesten vandaag voor het Sportcomité verschijnen nadat het bondsparket maandag besliste om nog geen schorsingsvoorstel uit te spreken, wat erop wees dat het de feiten ernstig inschatte. Beide spelers waren betrokken in een incident tijdens het competitieduel tussen Lierse en Standard (0-2) van zaterdag, waarin ze in de slotfase allebei uit het veld gestuurd werden.

Grncarov trok Felipe aan de haren, waarna die zich revancheerde met een fikse duw. De Macedoniër trok daarna nogmaals aan de haren van de Braziliaan en schopte ook nog naar Sébastien Pocognoli. Felipe van zijn kant wilde nog enkele Lierse-spelers te lijf gaan, maar kon nog net tegengehouden worden door enkele ploegmaats.

Vainqueur niet geschorst
William Vainqueur, middenvelder van Standard, wordt dan weer niet geschorst voor zijn fout op Siebe Blondelle (Bergen). De middenvelder, die zich vandaag op basis van televisiebeelden voor het Sportcomité moest komen verantwoorden, mist dus enkel de topper tegen Anderlecht komende zondag omdat hij tegen Lierse tegen een dubbele gele kaart aanliep. (belga/lpb)
mailIcon print | Meer bookmarks |
Aan het laden...