Blackburn-verdediger speelt wedstrijd uit met gescheurde teelbal

23/12/11, 13u31
Scott Dann strekt zich te wijd uit om nog bij de bal te kunnen, maar scoort wel. © photo news

De fans van Blackburn Rovers, de rode lantaarn in de Premier League, eisen al een seizoen lang het hoofd van trainer Steve Kean. Diezelfde supporters hoeven hun verdediger Scott Dann echter geen gebrek aan inzet te verwijten. Blijkt dat Dann de laatste 18 minuten van de vorige week gespeelde wedstrijd tegen West Bromwich (1-2 verlies) immers met een gescheurde teelbal op het veld stond.

Net bij het scoren van zijn eerste goal voor de Rovers (zie foto boven), stretchte hij zich te wijd om nog bij de bal te kunnen. Na de wedstrijd klaagde Dann over wat pijn in de liesstreek, maar de medische staf hield het bij een kleine interne bloeding en stuurde hem gewoon huiswaarts. Pas toen Dann zich 's avonds opmaakte om een stapje in de wereld te zetten, besefte hij de ernst van de blessure en snelde hij naar het ziekenhuis. Daar ging hij meteen onder het mes. Dann ligt zes weken in de lappenmand.

Hartkloppingen
Nog bij Blackburn heeft ook Gael Givet een vreemde blessure. De Fransman had last van hartkloppingen en onderging al een kleine ingreep. "Onwaarschijnlijk", aldus trainer Kean. "Onze dokter heeft in heel zijn carrière nog nooit zo'n blessures in het voetbal tegengekomen. Givet moest onder het mes nadat zijn hart tot driehonderd keer per minuut klopte. Dat moest nader onderzocht worden."

Slechts één keer
Met nakende uitwedstrijden bij Liverpool en Manchester United lijkt Blackburn de rode lantaar in 2011 niet meer te kunnen kwijtspelen. In de geschiedenis van de Premier League heeft slechts één club zich kunnen redden nadat hij bij Kerstmis laatste stond. (odbs)
  • © photo news
  • © ap
  • © photo news
mailIcon print | Meer bookmarks |
Aan het laden...