Martin Jol blijft (voorlopig) trainer van Ajax

20/07/10 10u43
Martin Jol heeft na een goed gesprek met het bestuur van Ajax besloten om bij de Amsterdamse club te blijven. Na enkele toezeggingen om iets te kunnen doen op de transfermarkt, kan alleen nog een negatief advies van de raad van commissarissen een langer verblijf van de Scheveningse trainer nog tegenhouden.

Jol staat nadrukkelijk in de belangstelling van Fulham, dat hem onmiddellijk wil vastleggen. "Zij hadden interesse, maar ik blijf in principe bij Ajax", reageert de 53-jarige oefenmeester bij De Telegraaf.

Van der Wiel
Voor Jol was het een groot probleem dat er ondanks het vertrek van enkele spelers - naast dure bankzitters ook basisspelers Marko Pantelic en Dennis Rommedahl - geen euro geïnvesteerd mocht worden.

Alleen bij een verkoop van Gregory van der Wiel aan Bayern München, zou er geld vrijkomen. Vertrekt de rechtsback de komende weken alsnog, dan mag Jol een vervanger aantrekken. Ditzelfde geldt als Luis Suárez of Maarten Stekelenburg Amsterdam zou verlaten. (anp/dea)