Delhaize opent supermarkt op Brussels Airport

30/10/08, 11u33
Vanaf 1 november kunnen passagiers in de aankomsthal van Brussels Airport hun inkopen doen in een Louis Delhaize-filiaal. De supermarkt, die uitgebaat wordt door Press Shop/Relay, zal elke dag open zijn van 07.00 uur tot 22.00 uur, inclusief op zon- en feestdagen, maakt de luchthaven bekend in een persbericht.

Supermarkt
Dagelijks komen gemiddeld 25.000 passagiers aan op de luchthaven. Zij kunnen vanaf 1 november bij hun aankomst terecht in een supermarkt. Levensmiddelen en verse producten zullen een belangrijk deel zijn van het winkelaanbod in Delhaize op de luchthaven. De nieuwe winkel zal ook dezelfde prijzen hanteren dan vergelijkbare supermarkten buiten de luchthaven.

Doorbraak
"Op het vlak van luchthaven retail is dit een belangrijke doorbraak", stelt Kurt Staelens, commercieel directeur van Brussels Airport. "Bij aankomende passagiers en personeelsleden bestaat al lang de vraag naar een ruimere keuze aan voedingsproducten, zowel voor gebruik onderweg als thuis. De sterke samenwerking en voorbereiding met Press Shop/Relay en met supermarktketen Delhaize beloven dat dit een succesverhaal wordt.

Shoppingcenter
Een maand geleden opende op Brussels Airport nog een gloednieuws shoppingcenter, dat enkel toegankelijk is voor passagiers die vertrekken naar een Europese bestemming. Naast internationale winkelketens zijn er ook Belgische spelers van wereldformaat aanwezig zoals interieurontwerper Flamant. Het shoppingcenter bevat ook restaurants, bars en het eerste Belgische filiaal van de Amerikaanse keten Starbucks. (belga/dea)
mailIcon print | Meer bookmarks |
Aan het laden...