Deze maand beslist HP over afsplitsing pc-afdeling

05/10/11, 16u52
Meg Whitman, topvrouw van Helwett-Packard. © epa

Meg Whitman, topvrouw van technologiebedrijf Hewlett-Packard (HP), heeft laten weten dat ze nog deze maand een beslissing wil nemen over het afstoten van de pc-afdeling. Ze wil namelijk zo snel mogelijk orde op zaken stellen omdat de toekomst van het Amerikaanse bedrijf momenteel onzeker is. Dat meldt technologiewebsite Tweakers.

Vorige maand maakte HP bekend dat het mogelijk de pc-afdeling zal afstoten. De laatste tijd valt de omzet uit de verkoop van pc's immers tegen. Vorige maand had HP echter nog een andere CEO, namelijk Léo Apotheker, en hij heeft toen nog geen definitieve beslissing genomen. Whitman, zijn opvolger, wil echter snel duidelijkheid.

Dell, de concurrent van HP in de pc-markt, heeft bij monde van Michael Dell laten weten dat het Hewlett-Packard liever ziet blijven dan vertrekken. HP zorgt er als grote speler namelijk mee voor dat de prijs van veel computercomponenten redelijk stabiel blijft. (sg)
mailIcon print | Meer bookmarks |
Aan het laden...