Stripteaseuse wordt buschauffeur

19/06/09, 08u37
Aya (24) uit het Luikse Herstal is onlangs geslaagd voor haar examen als buschauffeur bij de Waalse vervoersmaatschappij TEC. Maar toen de directie vernam dat ze ook Miss Belgiƫ Naakt 2009 en stripteaseuse is, werd ze voor de keuze geplaatst: als ze bij de TEC wou blijven, moest ze ophouden met strippen.

Aya, gelukkig getrouwd en moeder van twee kinderen, dreigde met juridische stappen, en dat heeft zijn vruchten afgeworpen. Aya mag blijven strippen van de TEC, op voorwaarde dat ze 's anderendaags niet achter het stuur moet zitten, schrijven de kranten van Corelio vandaag.

"Ik eindig mijn act naakt, maar mijn geslacht blijft altijd verborgen. Dit heeft dus niets te maken met porno. Ik probeer niet vulgair te zijn maar sensueel en ga nooit op oneerbare voorstellen in", vertelde ze destijds na haar overwinning. (belga/mvdb)
mailIcon print | Meer bookmarks |
Aan het laden...