Struisvogel sterft wegens grote seksuele drift van partner

08/07/10 07u47

Een struisvogel is in een Cubaanse zoo overleden als gevolg van de enorme seksuele drift van haar mannelijke partner. Het arme dier kwam om van de honger, omdat het mannetje zeven keer per dag wilde paren. Dat heeft de officiële krant Juventud Rebelde gemeld.

"Om aan zijn seksuele driften te kunnen voldoen, liet de mannelijke struisvogel zijn partner niet slapen en bijna niet eten", zo vertelde Magali Valdivia van de zoo van Sancti Spiritus, 340 km ten oosten van Havana.
        
Om het vrouwtje te beschermen had het personeel van de dierentuin nog geprobeerd om haar te isoleren. Maar het mannetje met een buitengewoon hoog libido, dat twee of drie partners nodig heeft om aan zijn driften te voldoen, kreeg daardoor enorm veel last van stress en werd erg agressief, aldus Nancy Paz, directeur van de zoo.
         
De dierentuin is nu op zoek naar een nieuwe metgezel. "Laten we hopen dat deze tragische gebeurtenis zich niet zal herhalen", besluit de krant. (afp/adv)