Martine Tanghe weg van het scherm door borstkanker

04/11/11, 20u28
© belga

Bij VRT-journaliste Martine Tanghe, nieuwsanker van Het Journaal op één, is onlangs borstkanker vastgesteld. Dat meldt de VRT in een persbericht.

Martine Tanghe wordt volgende week geopereerd en begint daarna aan haar revalidatie. Ze zal zeker tot het voorjaar van 2012 afwezig zijn, aldus de VRT.

'Volt'
Bij Het Journaal zal haar afwezigheid in eerste instantie worden opgevangen door haar collega's. De drie nog resterende afleveringen van het consumentenprogramma 'Volt' dit najaar zullen door Kobe Ilsen alleen worden gepresenteerd, aldus de VRT die Martine Tanghe veel sterkte en een spoedig herstel toewenst.

Opvallend: Martine Tanghe presenteerde al meermaals de benefietshow 'Kom op tegen kanker'. Eerder werd ook al Phara de Aguirre van de nieuwsdienst geopereerd voor borstkanker. Zij herstelde volledig.  (belga/mvdb)
mailIcon print | Meer bookmarks |
Aan het laden...