"Ryan P. bekent wurging op Marlies van der Kouwe"

22/10/08, 17u08
Ryan P. heeft bekend dat hij Marlies van der Kouwe op Bonaire (Nederlandse Antillen) heeft gewurgd. Dat heeft zijn moeder tegen het Nederlandse persbureau ANP gezegd. De 24-jarige P. zou de tas van Van der Kouwe hebben willen stelen. Toen hij met het slachtoffer in een worsteling belandde en zij hem bij de keel greep, wurgde hij haar.

Wurging
De moeder van Ryan sprak gisteren met haar zoon. Hij zou gezegd hebben dat hij van der Kouwe wurgde op de plek waar hij haar van de fiets trok. Daarna heeft hij haar lichaam met een brommer vervoerd naar de plek waar het eind vorige week werd gevonden. Volgens de moeder heeft Ryan spijt van wat er is gebeurd.

Fiets
De uit Leusden afkomstige Marlies van der Kouwe liep stage op Bonaire. De 24-jarige apothekersassistente verdween in de nacht van zaterdag 20 op zondag 21 september. Op weg naar huis werd ze van haar fiets getrokken en werd ze volgens getuigen meegenomen op een scooter. P. werd bijna een week later gearresteerd. Er zitten nog meer mensen vast in deze zaak. De verdwijning veroorzaakte veel opschudding in Nederland. (belga/dea)
mailIcon print | Meer bookmarks |
Aan het laden...