Paus Benedictus XVI komt aan in Australië

Door: redactie − 13/07/08, 07u13

Paus Benedictus XVI is zondag aangekomen in Australië voor een technische tussenlanding in Darwin alvorens hij naar Sydney afreist.

De paus is zaterdag uit Rome vertrokken. Hij zal drie dagen in volledige afzondering blijven op een geheime plaats nabij Sydney alvorens hij de Wereldjongerendagen zal bijwonen met duizenden jonge Katholieken uit heel de wereld.

Zijn officieel programma loopt van donderdag 17 juli tot zondag 20 juli.Het gaat om de langste reis (9 dagen) en de verste sinds het pausschap van de 81-jarige Joseph Ratzinger.

Aan boord van het vliegtuig sprak de paus de hoop uit dat de Anglikaanse kerk een scheuring kan vermijden na de goedkeuring van het betwiste principe dat vrouwen priester mogen worden in Engeland. (afp/mvl)



mailIcon print | Meer bookmarks |
Aan het laden...