De 5 stopplaatsen van Hillary Clinton tijdens Europese rondreis

04/12/11, 21u16
© ap

De Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken Hillary Clinton is begonnen aan een trip van vijf dagen door Europa. Dit staat op het programma:

1) Bonn
De trip begint in het Duitse Bonn, waar ze de Amerikaanse delegatie zal leiden bij een internationale conferentie over de toekomst van Afghanistan.

2) Vilnius
Tweede stop: Litouwen voor een ministerraad van de Organisatie voor Veiligheid en Samenwerking in Europa (OVSE).

3) Genève
In Zwitserland zal Hillary Clinton speechen naar aanleiding van de Internationale Dag van de Mensenrechten op 10 december. Nog dezelfde dag wordt ze verwacht voor een speech bij de herdenking van de 60ste van de vluchtelingenconventie.
 
4) Brussel
Clinton trekt naar Brussel voor vergaderingen van de Navo, onder meer over Afghanistan.


5) Den Haag
Bij onze noorderburen tot slot zal de Amerikaanse minister spreken op een conferentie over vrijheid op het internet.
 
Een drukke week voor Hillary dus. (belga/edp)
mailIcon print | Meer bookmarks |
Aan het laden...