Neonazi steekt kompaan neer omdat die te soft is

Door: redactie − 27/08/09, 14u07

In Charleroi is gisteravond een 28-jarige man neergestoken met een mes, blijbaar omdat hij volgens de dader niet 'geëngageerd' en 'loyaal' genoeg was aan het extreemrechtse gedachtegoed. Het slachtoffer raakte slechts lichtgewond en kon vluchten. Even later werd de dader, een veertiger, opgepakt.

Fascistische ideeën
De feiten vonden gisteravond rond 20.30 uur plaats in een appartementsgebouw. De dader had het slachtoffer enkele weken geleden leren kennen, en beide mannen deelden blijkbaar een interesse voor fascistische ideeën. De goede verstandhouding bleef echter niet duren omdat het slachtoffer volgens de veertiger niet voldoende 'geëngageerd' en 'loyaal' genoeg was aan het gedachtegoed. Als straf wilde de veertiger de andere man doden.

Mes
Het slachtoffer ontving gisteren verschillende berichten waarin de veertiger vroeg om af te spreken. Toen de verdachte aankwam bij het appartement van de jongeman, stak hij het slachtoffer neer met een mes. (belga/sam)

mailIcon print | Meer bookmarks |
Aan het laden...