dmbinnenland

Ook oude Scheldebrug wordt vernieuwd

Nu de Tweede Scheldebrug tussen Temse en Bornem officieel in gebruik is genomen, krijgt ook de oude brug een bescheiden makeover. Tijdens de zomervakantie wordt de elektromechanische installatie aangepast en afgestemd op die van de nieuwe brug.

De elektriciteit en de bediening van de oude weg- en spoorburg zal worden vernieuwd vanaf 13 juli. Daarom wordt het verkeer van 9 juli tot 27 augustus over één rijstrook op de nieuwe Scheldebrug gestuurd.

Verkeersluwe zomermaanden
Tegelijkertijd worden ook op beide oevers de wegenwerken afgewerkt. Er werd bewust gewacht met de werken tot de verkeersluwe zomermaanden.

Bovendien wordt de werf zodanig georganiseerd dat ook het scheepvaartverkeer minimale hinder ondervindt, aldus de nv Waterwegen en Zeekanaal. (belga/ka)
06/07/09 14u28
      mailIcon Mail een vriend(in)      printIcon Printversie

Lees ook

Alles over

Nuttige links


http://the-acap.org/acap-enabled.php © De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.