Tweede zitting voor verkoop huis Dutroux

Door: redactie − 06/11/08, 16u26
Huis van Marc Dutroux.

De Belgische staat heeft vandaag gevraagd dat er een tweede zitting wordt georganiseerd voor de verkoop van het huis van Marc Dutroux in Sars-la Buissière. Ze deed dat tijdens de openbare verkoop in Charleroi. De overheid meent dat het bedrag van 11.100 euro, zoals voorgesteld door de gemeente Lobbes, niet gelijkwaardig is aan het gehoopte bedrag, rekening houdend met de oppervlakte van het terrein. Dat meldt Jean-François Dizier, advocaat van de Belgische staat, vandaag.

De tweede zitting voor de openbare verkoop vindt plaats op 27 november in het Huis der Notarissen in Charleroi. "Het geld van deze
publieke verkoop is bedoeld om een deel van de proceskosten terug te betalen. Ook de gerechtskosten van de twee slachtoffers van Marc Dutroux worden er mee terugbetaald", legde de advocaat uit.

In het huis van Dutroux in Sars-la-Buissière werden op 17 augustus 1996 de lichamen van Julie en Mélissa teruggevonden. Ook het lichaam van Bernard Weinstein werd toen teruggevonden. (belga/ka)

mailIcon print | Meer bookmarks |
Aan het laden...