28/07/10 16u58
Op de E314 ter hoogte van Leuven in de richting van Brussel is het in de vooravond aanschuiven geblazen. Door een ongeval met een vrachtwagen moeten bestuurders rekening houden met minstens 15 minuten vertraging. Het komende uur kan de vertraging nog oplopen, aldus Hajo Beeckman van het Vlaams Verkeerscentrum.
De gekantelde vrachtwagen vervoerde een container met restafval. De inhoud van de container kwam op het wegdek terecht waardoor de twee linkerrijstroken versperd zijn. De twee rechterrijstroken zijn wel open voor het verkeer. "Er is nog minstens 1,5 uur nodig om de vrachtwagen weg te takelen en de rijbaan op te ruimen", aldus Beeckman. De vertragingen kunnen dus zeker nog oplopen.
Ook op de E40 richting Luik is er sprake van enige verkeershinder. Door een licht ongeval met twee personenwagens aan het einde van de werfzone tussen Sterrebeek en Bertem is er sprake van vertraagd verkeer tussen Brussel en Leuven. (belga/sps)