22/07/10 12u58
DM update
Een vrijwilliger van het Power Festival is vannacht in La Louvière met een mes gedood in de marge van het rockfestival. Dat zegt waarnemend burgemeester Annie Sabbatini van de Henegouwse gemeente. De burgemeester heeft de organisatoren gerustgesteld en hen verduidelijkt dat het incident niets met het festival te maken heeft. Het gratis Power Festival vond plaats op 20 en 21 juli in het Gilsonpark in La Louvière.
De politie heeft intussen een verdachte opgepakt van de dodelijke steekpartij. Hij was in het bezit van een bebloed mes. De verdachte ontkent de feiten, maar werd in beschuldiging gesteld en aangehouden. Het slachtoffer zou op het einde van het evenement door drie mannen zijn meegenomen, zegt de procureur des Konings van Bergen.
"De dader ontkent de feiten en wil geen enkele uitleg geven", aldus de procureur. "Nochtans hebben verschillende getuigen een overeenstemmende beschrijving gegeven van deze persoon. Door de aandacht van het publiek afgelopen nacht kon de politie de man snel oppakken. Bij zijn arrestatie zou de dader zich ontdaan hebben van een bebloed mes dat het moordwapen zou kunnen zijn."
Volgens de organisatoren van het festival zou het om een liefdesaffaire gaan. (belga/lpb)