Disneyland komt rekruteren in Brussel

26/05/10 19u22

Vrijdag komt het rekruteringsteam van Disneyland Parijs naar Brussel met het doel tweeduizend mensen te vinden die het Disneyteam willen vervoegen in het zomerseizoen. Dat deelt het attractiepark mee in een communiqué.

Disneyland Parijs biedt contracten aan van onbepaalde duur in de verkoop, de horeca, het onthaal en entertainment. Een duizendtal affiches werden in de hoofdstad verspreid om kandidaten warm te maken. Disney bracht zelfs eigen graffiti aan om de aandacht te trekken, bijvoorbeeld op het Brouckèreplein en op de universitaire campussen.

Het pretpark Disneyland Parijs heeft 14.500 mensen in dienst, van wie 9.500 vaste krachten. De werknemers oefenen samen meer dan 500 verschillende beroepen uit, hebben meer dan 100 verschillende nationaliteiten en praten 19 talen. Voor meer informatie: www.disneylandparis-casting.com. (belga/gb)