Twintigjarige overvaller snijdt gezicht slachtoffer open voor gsm in Brusselse Nieuwstraat

13/03/10, 12u44

Een twintigjarige overvaller heeft voorbije nacht in de Brusselse Nieuwstraat het gezicht van zijn slachtoffer opengesneden omdat die zijn gsm niet wilde afgeven. Het slachtoffer heeft er een lelijke snijwonde in de kaak aan overgehouden, maar kon na verzorging het ziekenhuis verlaten.

De jonge overvaller kon later opgepakt worden en het Brusselse parket vraagt zijn aanhouding, meldt het parket
 
Het incident gebeurde in de Nieuwstraat rond 2.20 uur. Twee jongemannen die daar over straat liepen, werden plots aangesproken door een jongeman die vroeg of zij hem geslagen hadden. De twee wandelaars antwoordden ontkennend, waarna die één van hen om diens gsm vroeg. Toen het slachtoffer weigerde, haalde de boef met een scherp mes uit naar diens gezicht en veroorzaakte een wonde die liep van de bovenlip tot aan het oor.
 
Terwijl de jonge overvaller wegvluchtte, werd het slachtoffer naar het ziekenhuis gebracht voor verzorging. Ondertussen doorzocht de politie, samen met de vriend van het slachtoffer, de buurt. Daarbij konden ze een verdachte oppakken. (belga/eb)
mailIcon print | Meer bookmarks |
Aan het laden...