Gevluchte Lottoverkoper terug thuis

11/03/10, 05u22

De verdwenen krantenboer die maandag de benen nam nadat hij zich gerealiseerd had dat hij een lottobiljet niet had geregistreerd, waardoor enkele spelers 73.000 euro aan hun neus voorbij zagen gaan, is terecht.

"Ik heb een fout gemaakt. En door mijn vlucht is dat probleem nog groter geworden", zegt Martin Daemen (62).
 
"Ik heb die mensen een ondertekend deelnemingsbewijs gegeven. Er stond niet op dat er niet gespeeld zou worden als er geen tien deelnemers waren. Een van hen had op voorhand zelfs gezegd dat hij desnoods voor verschillende mensen wilde spelen. Toch heb ik het biljet niet geregistreerd. Een fout."
 
Ronddolen in Frankrijk
De man doolde naar eigen zeggen rond, te voet en met de tram, en kwam uiteindelijk in Duinkerken terecht, in Frankrijk. Op advies van een sociaal werker nam hij contact op met zijn thuis.

Bij de Nationale Loterij hebben ze Martin Daemen voorlopig geschorst als verkoper, zegt woordvoerster Sofie Van den Bussche. "Een definitieve beslissing nemen we nog niet. We wachten nu eerst op het einde van het onderzoek."
 
Voor de spelers kan de loterij niets doen. Het bewuste biljet is niet geldig. (belga/jv)
mailIcon print | Meer bookmarks |
Aan het laden...