Gewapende man pleegt zelfmoord in Chaudfontaine

Door: redactie − 29/11/09, 08u57

dm UPDATE

De gewapende man die zich vannacht verschanste in zijn woning in Vaux-sous-Chèvremont, een deelgemeente van Chaudfontaine, in de provincie Luik, heeft zichzelf doodgeschoten. De politie heeft de zone rond het huis afgebakend.
 
Partnerruzie
Een 27-jarige vrouw alarmeerde vannacht de politie in Luik. De jonge vrouw verklaarde dat ze zware ruzie had gekregen met haar partner waarna ze besloot om weg te vluchten met de wagen. Naar eigen zeggen hoorde de vrouw een harde knal en stelde ze vast dat de achterruit van haar wagen stukgesprongen was. De achterruit werd mogelijk geraakt door een kogel.
 
Speciale eenheid
De politie van Luik trok naar de woning van haar partner. Politieagenten probeerden contact te krijgen met de man, maar zonder succes. Een speciale eenheid van de federale politie werd ter plaatse geroepen, maar de man is overleden. (belga/adb)

mailIcon print | Meer bookmarks |
Aan het laden...