dmbinnenland

Dode en zwaargewonde bij ongeval op E34 in Vosselaar

Op de E34 richting Nederland is vanavond een zwaar verkeersongeval gebeurd ter hoogte van Vosselaar. Een 46-jarige man kwam daarbij om het leven. Een tweede man raakte zwaargewond. Dat werd vernomen bij de brandweer van Vosselaar.
 
Het ongeval gebeurde omstreeks 22.30 uur. Een politieagent, die niet in functie was, zag hoe een wagen hem aan hoge snelheid voorbij stak. De auto begon te slippen, raakte de middenberm en een verlichtingspaal en belandde uiteindelijk op zijn dak op de rijbaan.
 
Een inzittende werd uit het voertuig geslingerd, de andere zat gekneld en moest door de brandweer bevrijd worden. Door het ongeval moest het verkeer over de pechstrook. De verlichtingspaal, die dreigde om te vallen, werd verwijderd. (belga/adv)
28/11/09 01u07
      mailIcon Mail een vriend(in)      printIcon Printversie

Lees ook

Alles over

Nuttige links


http://the-acap.org/acap-enabled.php © De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.