dmbinnenland

Stijgend aantal illegale goksites

Volgens Justitieminister Stefaan De Clerck is er sprake van een duidelijk stijgende tendens wat betreft het aanbod van illegale goksites op het internet. Dat stelt hij in antwoord op een schriftelijke vraag van Open Vld-senatrice Martine Taelman. De minister verwees hierbij naar de jaarrapporten van de Kansspelcommissie. Sinds begin 2006 stelde de commissie in totaal 45 PV's op tegen internetsites met virtuele pokerspelen en online gokken.

Zetel in Malta of Gibraltar
 
De PV's slaan zowel op de exploitatie van een illegale goksite op internet of de publiciteit voor dergelijke sites. Ze werden bijna steeds opgesteld tegen buitenlandse operatoren met een zetel in Malta of Gibraltar.

In 2009 kwam de commissie als expert tussen in een procedure bij de Jury voor Ethische Reclame met als gevolg dat een reclamespot voor een grote illegale goksite definitief van het scherm verdween. (belga/mvdb)
26/10/09 17u08
      mailIcon Mail een vriend(in)      printIcon Printversie

Lees ook

Alles over


http://the-acap.org/acap-enabled.php © De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.