20/03/10 19u03
Voor de vrouwen die nog niet de kans kregen seks te hebben met Tiger Woods is nu er opblaaspop van de seksverslaafde golfer.
Gigantische erectieDe fabrikant Pipedreams lanceert de 'Take-Home Tiger Love Doll' met ronkende reclameslogans als 'He's got major Wood' (wat een woordspeling is en zoveel betekent 'Hij heeft een gigantische erectie'), 'He's always ready to play an extra hole or two'. De fabrikant heeft nog andere bizarre poppen in zijn gamma, zo zijn er verschillende versies van oma's (met of zonder tanden), een dwerg, een alien met drie borsten en tweelingen. Tiger Woods is niet de eerste celeb die vereeuwigd wordt met een opblaas sekspop, Jessica Simpson, Barack Obama en Beyoncé gingen hem al voor.
Advocaten
De overspelige golfer is allesbehalve blij met deze pop, hij stuurde zijn advocaten af op de fabrikant, zij eisen dat de opblaaspop uit productie en uit de handel genomen wordt. Er bestaan ook al condooms en golfballen van Tiger woods. (ep)