dossier

Ronald Janssen

Moeder Annick: "Geen kind wordt door deze man nog van zijn ouders weggerukt"

12/01/10, 16u37

Op het stadhuis van Diest hebben de ouders van Annick Van Uytsel de pers toegesproken voor het eerst sinds Ronald Janssen bekende dat hij hun dochter drie jaar geleden vermoord heeft.

Vader Eddy en moeder Martine maakten een zeer aangeslagen indruk. De moeder van Annick las een tekst voor waarin veel aandacht naar de andere slachtoffers ging.

"Onze gedachten gaan naar Kevin en Shana, ook naar hun ouders, broers, zussen, familie en hun vele vrienden.

Iedere ouder die op welke manier ook een kind heeft verloren zal kunnen beamen: dit is het ergste.

We voelen ons nog meer met hen verbonden nu we weten dat onze kinderen dezelfde angst van dezelfde man hebben moeten doorstaan.

De dagen van wachten voor de bekentenissen leggen een zware druk op je lichaam en geest. Het was weer wachten net zoals de zes dagen voor Annick gevonden werd.

Een vraag is beantwoord: Wie? Maar direct volgt dan Wat, Waar en Waarom?

Daarbij hadden we en dat hebben we nog steeds alle vertrouwen en hoop in het uitstekende werk van de diverse politiediensten om ook op deze vragen van hen een correct antwoord te krijgen.

Het feit dat hij opgepakt is, geeft ergens een geruststelling.

Geen kind wordt door deze man nog van zijn ouders weggerukt, maar de stoel van Shana, Kevin en Annick blijft wel leeg.

We hebben lang moeten leven met de vragen, nu moeten we verder leren leven met het antwoord dat we kregen en diegene die nog moeten komen. Daarom zouden we graag wat rust krijgen, voor ons en voor onze advocaat. Zonder allerlei gissingen. Om te proberen, zo goed als mogelijk, verder te gaan.

Aan al de mensen die ons in het verleden en ook nu weer gesteund hebben, van harte dank."

mailIcon print | Meer bookmarks |
Aan het laden...