terug naar DeMorgen
Aanmelden Welkom | Afmelden
 
  • RSS
  • video
  • foto
  • tv
  • online krant
  • lezersservice
  • abonnement
De Morgen
  • Nieuws
  • Sport
  • geld
  • Muziek
  • Opinie
  • Planet Watch
  • Technocity
  • Magazine
  • cultuur & media
dossier

Mode

Beyoncé en Kim K. overschaduwd op de rode loper

Door: Elke De Pourcq − 02/07/12, 11u21
Beyoncé, Kim Kardashian, Brandy en Mariah Carey.

dm Style Watch Bij de uitreiking van de BET Awards waren maar enkele grote namen aanwezig: Beyoncé en Jay-Z, Kanye West en Kim Kardashian, Brandy en Mariah Carey waren de grootste sterren. Opvallend: deze sterrenstatus werd niet verzilverd op de rode loper. Al werden er sowieso veel vreemde outfits geteld.

1. De vreemdste vogels op de rode loper

Van alle vreemde outfits die nog zullen volgen, springen deze er met kop en schouders bovenuit. Ze zijn schreeuwerig en ouderwets, combineren een bikini met ballerinarok en politiepet (euh?), kiezen de foute bloemenprint of slagen erin eruit te zien als een mislukte dienster.

  • © Getty Images. De vreemdste vogels op de rode loper.

2. Outfit Kim K. 'nageaapt'

Op de outfit van Kim Kardashian was niet veel aan te merken... zou dat nog altijd de goede invloed van Kanye West zijn, de man die zijn lief modesmaak bijbracht? In een strakke witte jurk, met 'opengeritste' rug, verscheen Kim aan de zijde van Kanye... maar dat was zonder Eva Marcille gerekend die in een even strakke, nog kortere jurk mét open rug ook de rode loper opwandelde. Ai ai...

De enige andere dame die ook voor wit koos, Dawn Richard, had ook al lange mouwen, maar de lange jurk was onvergelijkbaar met die van de andere vrouwen.


  • Ladies in white.

3. Beyoncé overschaduwd

Beyoncé koos voor een opvallende citroengele satijnen jurk met dijenhoge split en opvallende 'riem'. Maar als de wereldster had gedacht dat ze daarmee zou opvallen, of punten zou scoren, dan was ze ferm mis. Ze was duidelijk niet de enige die koos voor geel en met happen uit de zij, nog een hoge split of een brave, elegante jurk was ze geeneens de beste van de vier. Mis Poes!

  • © Getty Images.. Geel was een opvallende favoriet.

4. Opvallende boezems

Mariah Carey weet heel goed wat haar troeven zijn, en die speelde ze ook uit in een poederroze gespikete jurk. Daarmee was ze niet de enige: Melanie Fiona ontblootte haar middenrif in een diep uitgesneden jumpsuit, enigszins verwarrend versierd met een groot katholiek kruis. Lola Monroe bedekte de decolleté suggestief met een gedraaide lok paardenstaart.

  • © Getty Images. Opvallende boezems.

5. Rare printsbroeken

Broeken met slangenprint, luipaardprint, twee verschillende broekspijpen of, waarom ook niet, zijvinnen.

  • © Getty Images. Rare broeken.

6. Doorzichtige trend

Geen rode loper zonder doorzichtige stoffen. Nicki Minaj liet redelijk wat van haar 'bedekt-en-toch-niet' achterwerk zien op het podium.  Selita Ebanks tekende voor de meest 'rode loper waardig'-jurk, met een opvallende top, een lange doorzichtige rok en hotpants die de belangrijkste delen van priemende ogen afschermden.

Nog iemand anders hield het opee een 'bikinischerm', de rest van de jurk was doorzichtig. Op de linten na die de illusie van vormingen moesten opwekken.

  • © Getty Images. De doorzichtige trend zet zich door.

7. Rode tinten scoren

Rode tinten scoren, maar echt rood was er niet te bespeuren. Framboos, bordeaux en donkerroze, dat dan weer wel.

  • © Getty Images. Rode vampen.

8. Verschillende blauwtjes gelopen

Ook blauw was goed vertegenwoordigd, en alweer in allerlei verschillende tinten.

  • © Getty Images. Blauwe jurken in allerlei tinten.

9. Zwart

De zwarte jurken hadden één ding gemeenschappelijk: ze waren allemaal strak.

  • © Getty Images.
mailIcon print | Meer bookmarks |
Aan het laden...
dossier

Mode

Lees het volledig dossier »

    verwant nieuws

  • Fotoreeks: De gekke outfits op de BET Awards - 02/07/12

    Nuttige links

  • Mariah Carey officiële site
  • Beyoncé officiële site

    meer over

    • Style Watch
    • Mariah Carey
    • Beyoncé
    • Mode
    • Kim Kardashian
  • Russell Brand is slechtst geklede man

Aan het laden...

    De Morgen.be

  • RSS (wat is RSS?)
  • De Morgen op Facebook
  • De Morgen Nieuwsbrieven
  • Toevoegen aan Google

     

  • Surf naar m.demorgen.be
  • De Morgen als homepagina
  • Raadpleeg het archief
  • Telex

    De krant

  • Abonneer je
  • Info ivm abonnementen
  • Online krant
  • iPad

    Over De Morgen

  • contacteer ons
  • adverteren op DeMorgen
  • vacatures
  • partnersites

© 2013 De Persgroep Digital - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.

Volg het nieuws op onze zustersite in Nederland www.volkskrant.nl.

  • http://the-acap.org/acap-enabled.php
  • Disclaimer CIM Internet
  • Mediargus
  • Reprocopy