dossier

Wetstraat

Jong CD&V en Jong Vld hekelen rustige vastheid

Door: redactie − 05/02/10, 06u42

De voorzitters van Jong CD&V en Jong Vld roepen hun partij op tot actie. Pieter Marechal (Jong CD&V) uit zijn afkeer van de rustige vastheid van Herman Van Rompuy en port premier Leterme aan in te grijpen in de begroting. Philippe De Backer (Jong Vld) noemt de groeinorm in de gezondheidszorg absurd.
 
Dat de regering-Leterme in 2012 zal proberen het tekort te beperken tot drie procent, zoals Europa vraagt, vindt Marechal het absolute minimum, want de federale begroting noemt hij zonder meer een ramp. Verder moeten er dringend maatregelen komen om Vlaanderen aantrekkelijker te maken voor investeerders, vindt hij.
 
De Backer vindt dan weer het idee om de belastingvoordelen voor pensioenspaarders te beperken om de begroting op te krikken misdadig. Hij wil dat zijn partij de druk opvoert rond de begroting en de pensioenen en stelt de groeinorm in de gezondheidszorg en de sociale maatregelen uit het Generatiepact in vraag. (belga/adv)

mailIcon print | Meer bookmarks |
Aan het laden...