terug naar DeMorgen
Aanmelden Welkom | Afmelden
 
  • RSS
  • video
  • foto
  • tv
  • online krant
  • lezersservice
  • abonnement
De Morgen
  • Nieuws
  • Sport
  • geld
  • Muziek
  • Opinie
  • Planet Watch
  • Technocity
  • Magazine
  • cultuur & media

  • Voetbal
  • Wielrennen
  • Tennis
  • Auto- & Motorsport
  • Meer Sport
dossier

Eerste Klasse

Ogunjimi is van Standard

Bewerkt door: redactie − 28/06/12, 10u11  − Bron: belga
© belga.

dm UPDATE Marvin Ogunjimi draagt komend seizoen de kleuren van Standard. Vanmiddag is hij aan de pers voorgesteld in de Académie Robert Louis-Dreyfus. De 24-jarige Ogunjimi speelde sinds de winterstop van het voorbije seizoen voor het Spaanse Real Mallorca maar hij kwam er amper in actie.

Daarvoor was de aanvaller, zevenvoudig Rode Duivel, aan de slag bij Racing Genk. Met de Limburgers won Ogunjimi de titel (2011) en de beker (2009). Standard huurt Ogunjimi voor een seizoen (met aankoopoptie). Hij zal in Luik rugnummer 31 dragen.

"Marvin is de beste Belgische centrumspits", zegt technisch directeur Jean-François de Sart. "Hij speelde onder meer een belangrijke rol in de laatste zeges van de Rode Duivels. De club en Marvin delen de ambitie om samen de top te bereiken en ik kan iedereen zeggen dat zijn zege- en doelpuntenhonger groot is."

"Meest welkom bij Standard"
"Er was interesse uit Italië en Engeland en van een andere Belgische club, maar hier voelde ik me het meest welkom", verklaarde Ogunjimi. "Twee mensen hebben een belangrijke rol gespeeld in mijn keuze: trainer Ron Jans en bondscoach Marc Wilmots. Ik heb veel met Jans gepraat en begreep snel dat hij me er echt bij wou."

"Ook met Wilmots heb ik contact opgenomen. Zijn mening is voor mij belangrijk. Bij de nationale ploeg heeft hij me altijd met raad en daad bijgestaan. En hij verzekerde me dat Standard de ideale club voor me is. Hier kan ik me ook bij de Rode Duivels weer in beeld spelen. Ik wou niet nog een jaar verliezen in een buitenlandse competitie." Helemaal fit is Ogunjimi nog niet. "Maar de jongste testen waren bevredigend. Over een week of twee zal ik er staan."

mailIcon print | Meer bookmarks |
Aan het laden...
dossier

Eerste Klasse

Lees het volledig dossier »

    verwant nieuws

  • "Ogunjimi op uitleenbasis naar Standard" "Ogunjimi op uitleenbasis naar Standard" - 21/06/12

    Nuttige links

  • Standard officiële site
  • Stand Jupiler Pro League
  • Jupiler League officiële website
  • Real Mallorca officiële site

    meer over

    • Standard
    • Jupiler Pro League
    • Primera Division
    • RCD Mallorca
  • Standard en Tubeke slaan handen in elkaar
  • Standard en Van Damme niet akkoord met schorsingsvoorstel
  • Drie speeldagen schorsing voor Jelle Van Damme gevraagd
  • Michy Batshuayi blijft Standard trouw

Aan het laden...

    De Morgen.be

  • RSS (wat is RSS?)
  • De Morgen op Facebook
  • De Morgen Nieuwsbrieven
  • Toevoegen aan Google

     

  • Surf naar m.demorgen.be
  • De Morgen als homepagina
  • Raadpleeg het archief
  • Telex

    De krant

  • Abonneer je
  • Info ivm abonnementen
  • Online krant
  • iPad

    Over De Morgen

  • contacteer ons
  • adverteren op DeMorgen
  • vacatures
  • partnersites

© 2013 De Persgroep Digital - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.

Volg het nieuws op onze zustersite in Nederland www.volkskrant.nl.

  • http://the-acap.org/acap-enabled.php
  • Disclaimer CIM Internet
  • Mediargus
  • Reprocopy