dossier

Financiële crisis

Op 1 december duidelijkheid over toekomst Saab

Door: redactie − 24/11/09, 19u09

Normaal zou er op 1 december meer duidelijkheid worden verschaft over de toekomst van Saab. Een anonieme bron bij General Motors zegt dat de raad van bestuur van het autoconcern die dag zal beslissen over de toekomst van zijn Zweedse dochter.

Behouden, verkoop of faillissement
GM zou kunnen kiezen om Saab te behouden, zoals het recent ook besliste om Opel in eigen rangen te houden. Andere mogelijkheden zijn een verkoop aan een derde partij of een faillissement.

Kandidaat-overnemer haakt af
Vandaag maakte kandidaat-overnemer Koenigsegg onverwacht bekend dat het Saab toch niet zal overnemen omdat het dossier te veel vertraging heeft opgelopen. De deal zou normaal eind deze maand worden afgerond. GM reageerde zeer teleurgesteld. Ook Saab is teleurgesteld en verrast. (afp/lb)

mailIcon print | Meer bookmarks |
Aan het laden...