dossier

Financiële crisis

Amerikaanse minister Geithner gelooft in een akkoord over de bonussen

25/09/09, 00u49
De Amerikaanse minister Timothy Geithner gelooft dat de landen van de G20 een "heel gedetailleerd" akkoord zullen bereiken over het bonussysteem voor de financiële wereld en handelaars.
 
Geithner ontkent ook dat er diepgaande verschillen zijn tussen Amerika en Europa, Frankrijk in het bijzonder. "Integendeel", aldus de minister. "We liggen dicht bij elkaar, ik geloof dat we dezelfde mening hebben. Wij willen strenge normen die risico's limiteren."
 
Geithner gelooft ook dat de landen van de G20 vooruitgang zullen maken in verband met nieuwe regels over het stemrecht in internationale financiële organisaties.Hij verklaarde ten slotte dat een sterke dollar heel belangrijk is voor de Verenigde Staten. (belga/vsv)
mailIcon print | Meer bookmarks |
Aan het laden...