Nieuwe designercollectie voor H&M is kleurrijk en sexy

26/03/09, 15u47
Het is ondertussen een jaarlijkse traditie geworden dat winkelketen H&M met een topdesigner samenwerkt voor een unieke en vaak erg gewilde collectie. Het duurt nog een hele maand voor de creaties van designer Matthew Williamson's in de rekken van H&M zullen liggen, maar de hele modewereld is nu al aan het watertanden bij de foto's van zijn ontwerpen.

Fleurig en kleurrijk
De designer Matthew Williamson staat bekend om zijn fleurige en kleurrijke ontwerpen. Hij slaagde er perfect in om zijn visie met de stijl van H&M te combineren: felle kleurtjes, levendige prints en enkele schitterende jurken. Mode-experts verwachten dat de collectie, die op 23 april in de grootste filialen van H&M zal liggen, weer in no time uitverkocht zal zijn. Wil je dus één van zijn stukken scoren, moet je er al heel vroeg bij zijn. Op 14 mei komt er nog een tweede lijn van Williamson die in alle H&M-winkels te vinden zal zijn.

Grootste hit
Williamson zelf liet weten enorm trots te zijn met wat hij voor H&M tekende. "Deze collectie kan wel één van mijn grootste hits worden." (ep)
mailIcon print | Meer bookmarks |