Vila Clothes komt naar België

(Foto: Vila Clothes)
(Foto: Vila Clothes)
(Foto: Vila Clothes)
Vila Clothes krijgt zijn eigen winkels in België. Nu al worden de kleren van het Deense merk verdeeld via andere ketens, maar door de aanhoudende vraag is beslist eigen winkels op te starten in ons land.
Het bedrijf is nu op zoek naar een retailpartner die zowel in Vlaanderen als Wallonië het netwerk mee kan helpen uitbouwen. Wanneer de eerste winkel de deuren zal openen, is dan ook niet bekend.

Daarmee treedt Vila Clothes in de succesvolle voetstappen van Vero Moda en Jack&Jones, die ook eigen winkels hebben in ons land. De winkel zal ook kleren van het Pieces accessoires verkopen om een volledig assortiment te kunnen aanbieden.

Vila Clothes maakt trendy en vrouwelijke kleren voor de onafhankelijke vrouw. Onder andere door het gebruik van details en excellente stoffen worden de kleren enorm stijlvol. Het merk brengt 6 collecties per jaar op de markt. (edp)
28/10/08 16u41
      mailIcon Mail een vriend(in)      printIcon Printversie

Lees ook

Alles over



http://the-acap.org/acap-enabled.php © De Persgroep Publishing. Alle rechten voorbehouden. Lees de gebruiksvoorwaarden.