terug naar DeMorgen
Aanmelden Welkom | Afmelden
 
  • RSS
  • video
  • foto
  • tv
  • online krant
  • lezersservice
  • abonnement
De Morgen
  • Nieuws
  • Sport
  • geld
  • Muziek
  • Opinie
  • Planet Watch
  • Technocity
  • Magazine
  • cultuur & media

Het ultieme droomtoestel van vliegtuigpassagiers

Door: Karen Van Eyken − 26/06/12, 15u32  − Bron: Skyscanner

Vliegen kan steeds comfortabeler, ook in economy. Extra beenruimte, LED sfeerverlichting, grotere bagagevakken en schonere lucht maken een vlucht al een stuk aangenamer. Toch blijven reizigers dromen van hun ultieme droomtoestel. Prijsvergelijker Skyscanner.nl deed een onderzoek naar de verzuchtingen van duizend vliegtuigpassagiers.

En wat blijkt? Reizigers willen rust. Maar liefst 26 procent van de ondervraagden kiest voor faciliteiten die het geluid en overlast van vliegende families verminderen: 18 procent noemt geluidsdichte ruimtes voor kinderen om in te zitten en 8 procent ziet het liefst speciale stoelen waar kinderen niet tegenaan kunnen schoppen.

Daarnaast worden door 20 procent van de stemmers speciale capsule-achtige slaapgedeeltes zijn op prijs gesteld. Verder dromen passagiers van massagestoelen, gratis gebruik van iPads, de mogelijkheid om te kunnen douchen, een bioscoop, een cocktailbar en een doorzichtige vloer om te genieten van spectactulaire uitzichten.

Hoe aantrekkelijk deze mogelijkheden ook klinken, het ziet er helaas niet naar uit dat luchtvaartmaatschappijen deze plannen op korte termijn gaan invoeren behalve voor de gelukkigen die business class vliegen. Sommige droomvoorzieningen zoals gratis iPads, bedden, douchemogelijkheden en cocktailbars zijn in de hoger vliegklasse wel al beschikbaar. Voor de rest van ons zal het waarschijnlijk bij dromen blijven.

mailIcon print | Meer bookmarks |
Aan het laden...

    verwant nieuws

  • "Passagiers slapen slecht in te lichte Dreamliner" "Passagiers slapen slecht in te lichte Dreamliner" - 22/06/12
  • Bieden op stoel in eerste klasse tijdens vlucht is nieuwste reistrend Bieden op stoel in eerste klasse tijdens vlucht is nieuwste reistrend - 14/06/12

    meer over

    • Reisnieuws
    • Vliegvakanties
  • Vrijheidsbeeld in New York begin juli opnieuw open
  • 6.000 euro voor eerste commerciĆ«le vlucht met gewichtloosheid in Europa
  • Voortaan pas compensatie als vlucht vijf uur te laat is
  • Groen licht voor nieuwe brandveilige accu Dreamliner

Aan het laden...

    De Morgen.be

  • RSS (wat is RSS?)
  • De Morgen op Facebook
  • De Morgen Nieuwsbrieven
  • Toevoegen aan Google

     

  • Surf naar m.demorgen.be
  • De Morgen als homepagina
  • Raadpleeg het archief
  • Telex

    De krant

  • Abonneer je
  • Info ivm abonnementen
  • Online krant
  • iPad

    Over De Morgen

  • contacteer ons
  • adverteren op DeMorgen
  • vacatures
  • partnersites

© 2013 De Persgroep Digital - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.

Volg het nieuws op onze zustersite in Nederland www.volkskrant.nl.

  • http://the-acap.org/acap-enabled.php
  • Disclaimer CIM Internet
  • Mediargus
  • Reprocopy