Slapen zoals Barbie

15/05/11, 09u30

Barbie is in town! Alleszins in het Plaza Athénée in Parijs speelt de pop een hoofdrol. Het luxehotel gelegen aan de beroemde winkelstraat Avenue Montaigne, heeft voor het tweede jaar op rij twee kamers ingericht met speciale Barbiemeubels -en accessoires. Als je een dochter hebt onder de zestien jaar en een goed gevulde portemonnee, lees dan vooral verder.

De Barbiekamers zijn beschikbaar tijdens de maand augustus en zijn bedoeld voor meisjes van 3 tot en met 16 jaar. Fans van de pop kunnen kiezen voor de 'Barbie Modern princess' of 'Barbie Fashion Icon' kamer. Ouders overnachten in een suite die in verbinding staat met de Barbiekamer. Zo kan je als ouder toch nog meegenieten van de alomtegenwoordige roze wereld.

Voor een overnachting in een Barbiekamer, inclusief ontbijt en een Barbie-cadeau tel je al snel zo'n 1.600 euro per nacht neer. Als het een geruststelling kan zijn, dit is inclusief de kamer voor de ouders. (kve)

Meer info: Plaza Athénée
mailIcon print | Meer bookmarks |
Aan het laden...