dm Russell Brand (36) is trots op zijn kus met Alec Baldwin (54). De acteur verklapte gisteren aan reporters dat het duo een "sexy kusscène" opnam voor hun nieuwste film 'Rock of Ages'.
"Ik heb Alec Baldwin mogen kussen", vertelt de presentator van de MTV Movie Awards in Los Angeles. "Hij is zo'n goede kusser."
Wat we van de kus mogen verwachten? "Het is er eentje recht op de mond. Het gaat om een sexy kus want Alec is een sexy man."
Brand gaat meteen verder: "Ik heb geen enkele seconde spijt gehad van onze kus. Ik zou het zo opnieuw doen als er een vervolg kwam op de film, maar ook als er geen sequel zou komen."
Hoewel een gelijkaardige scène er niet in zat met tegenspeler Tom Cruise, was hij vol lof over de acteur: "Je zou denken dat een superster zoals hem om niemand geeft, maar hij toont juist veel interesse in andere mensen. Hij geeft ook heel veel om zijn eigen werk. Hij is een serieuze kerel maar hij is tegelijkertijd ook heel zachtaardig. Tom is heel tof in de omgang."
'Rock Of Ages' draait vanaf 20 juni in de Belgische bioscoopzalen.

© 2013 De Persgroep Digital - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.
Volg het nieuws op onze zustersite in Nederland www.volkskrant.nl.